Erkeklere özel Photoderm Max Sun Mist, el ile yaymaya gerek kalmadan mükemmel koruma sağlıyor!


Güneş korumasında yaptığı yeniliklerle yeni bir dönem açan BIODERMA’nın sprey formundaki Photoderm Max Sun Mist SPF 50+ ve SPF 30+, özel patenti ve yüksek koruma oranıyla erkek cildini güneşe karşı mükemmel bir şekilde koruyor.

 

Tüm cilt tiplerine uygun formülasyona sahip sprey formundaki Photoderm Max Sun Mist SPF 50+ ve SPF 30+ el ile yaymanıza gerek kalmadan cildi homojen olarak koruyor.

Photoderm Max Sun Mist, saçlı deriye uygulanabilir özelliği ile erkekler için başka bir artıya sahip. Normalde hem sakallar hem de vücut kılları koruyucunun cilde uygulanmasını zorlaştırır ancak Photoderm Sun Mist, bu problemi ortadan kaldırıyor.

Photoderm Max Sun Mist, kuru yağ dokusu sayesinde hızlı kuruyor ve geride yağlı bir tabaka bırakmıyor. Tüm cilt tiplerine uygun bu güneş koruması ayrıca ıslak cilde uygulanabilme özelliğiyle de öne çıkarak, pratik kullanımı ile de spor ve açık hava aktivitelerinde kullanım kolaylığını bir adım öne taşıyor. Su direnci oldukça yüksek olan Photoderm Max Sun Mist koruyucu etkisini uzun süre kaybetmiyor.

%d blogcu bunu beğendi: