YENİ SEZONUN KENDİNDEN EMİN TRENDLERİ!

Salaş ve kendinden emin bir sezon yaklaşırken yeni trendleri beMAN’den takip etmeye devam ediyoruz.

Geçtiğimiz sezonlarda slim modellerin öne çıktığı dönemi kapattık. Yeni sezonda bol kesim oversize giyim stilleriyle yazı efil efil geçirmeye hazır mısınız?

Balıkçı Ruhu

Bol kesim kumaş pantolon ve çizgili gömlek en favori görünümler arasında. Balıkçı şapkası sahil kenarlarından ilham verir nitelikte. Dağınık görünüm için bir gömleğinizi pantolonuna sıkıştırmak en ideali.

 

 

 

 

 

 

Transparan Etki

Sezonun vazgeçilmez ögesi transparan trikolar ve atletler görünümünüze cool bir etki yaratmaya geliyor. Açık tonlarda en favori renk yine mavi olmaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Kasaba Stili

Adeta bir sahil kasabasının ruhunu yansıtan yüksek bel bol kesim jean ve tiril tiril bir gömlek fresh görünümlerin atası. Rahat görünümünüze ekleyeceğiniz bir loafer ve gömlekte yapacağınız bir kaç düğme açma hareketiyle bıçkın delikanlı olmaya hazır olun!

 

 

 

 

 

 

Relax Mood

Keten her ürün yelpazesi sizi Marakeş’in sokaklarından fırlamış bir görünüme çevirebilir. Tonlarda kahverengi ve lacivertin asilliğinden yararlanın. Beyaz sneakerslar her zaman kurtarıcı, belki cool bir çantayla sokakların tozunu attırmaya ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

 

EditörCansu Bayrak

%d blogcu bunu beğendi: