Yaz bitmedi! Altınyıldız Classics ile tatilde “Başarılı” görünmeye devam

Yaz bitmeden tatile gitme planları yapıyorsanız, tatilde de “Başarılı” görünmenizi sağlayacak ürünleri valizinize eklemeyi unutmayın!


Yaz tatili valizlerinin vazgeçilmezleri şortlar, rengarenk tişörtler ve keten gömlekler, stiline ve rahatına düşkün erkeklerin ilk tercihi oluyor. Yazın olmazsa olmazı Altınyıldız Classics keten gömlekler, incecik kumaşları ile verdiği serinlik hissi sayesinde sıcak günlerden çok daha keyif almanıza olanak verirken yaza çok yakışan renkleri ile şıklığınızı bir adım öteye taşıyacak. Renklerin yanı sıra tropical desenlerin hareketlendirdiği çiçekli gömlekler ve hakim yaka detayı ile farkını ortaya koyan keten gömlek de yaz akşamlarınızın favori parçası olacak.

Tişörtlerde ise yeşilden turkuaza, sarıdan somona uzanan renk paleti yazın dinamik tarafına gönderme yaparken, yaka ve kol kısmındaki nakış ve piercing işlemeleri de detaylara fark katacak.

 

 

Şortlar, yaz mevsiminin kilit parçalarından… Altınyıldız Classics’in tekne stilinden ilham alarak marin temasını yansıtan şortları rahatlıkla tercih edebileceğiniz kurtarıcı parçalar arasında ilk sırada yer alıyor.

Plaj havlusu ise plajda en çok ihtiyaç duyulanlar arasında… Altınyıldız Classics’in marin ve doğa temalı plaj havluları, canlı renkleriyle yazın dinamizmini plaj tarzınıza yansıtıyor.

%d blogcu bunu beğendi: