Under Armour’dan yeniHOVR Apex!

Under Armour’dan yeniHOVR Apex!

 Yüksek performans sağlayan tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, ileri teknolojiye sahipHOVR tabanlı antrenman ayakkabısı Apex ile farkını ortaya koyuyor.

 Global performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, geliştirdiği antrenman ayakkabısı HOVRApex’i spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.Yüksek yastıklama teknolojisiyle spor antrenmanlarında “yerçekimsiz ortam hissi” uyandıran HOVRApex, enerji geri dönüşümünü bir adım ileri taşıyor. Katmanlı destek sistemi, topuğu sabitleyerek ayağın öne, arkaya ve yanlara hareket potansiyelini kontrol altına alıyor.

UA HOVR Apex’in katmanlı destek sistemi zıplarken sabitleniyor, topuğu dengeliyor ve yanlarda kontrol sağlayarak daha yumuşak bir iniş sağlıyor. Dış tabanda bulunan UA Tri Base teknolojisi doğal ayak esnekliğini engellemeden, tutuşu en iyi hale getiriyor ve doğru parmak hareketleri için yeterli topuk sabitliği sunuyor. 3D baskıyla üretilen hafif örgü üst kısmı, benzersiz koruma sağlamasının yanı sıra dayanıklılığı artırıyor.

Kadın ve erkekler için farklı modelleri bulanan Under Armour HOVR Apexile ilgili daha fazla bilgi için http://www.underarmour.com.tr’yi ziyaret edebilir, Instagram @underamourturkey hesabını ve Facebook sayfası Under Armour Turkey’i takip edebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: