TUDORS’tan yılın büyük indirimi!

Perakende sektörünün önde gelen erkek giyim markası TUDORS, ilkbahar-yaz koleksiyonunun öne çıkan parçalarında yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunuyor

Yaklaşık 25 yıldır perakende sektöründe faaliyet gösteren TUDORS’un 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonunda kaçırılmayacak indirimler alıcılarını bekliyor. Yılın en büyük indirim fırsatı seçili gömlek, t-shirt ve aksesuar modellerinde yüzde 70 oranında uygulanıyor.

  

Erkek giyiminde farklı kategorideki ürünlerle Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan TUDORS’ta büyük indirim kapsamında klasik fit, desenli gömlekler 29.99 TL,  slim fit, likralı desenli kısa kol gömlekler 39.99 TL, slim fit çiçek desenli spor gömlekler 44.90 TL, slim fit baskılı bisiklet yaka t-shirtler ise 29.99 TL’den başlıyor. Birbirinden şık doğal taş bileklikler ise 14.99 TL’den satışa sunuluyor. Büyük indirim kapsamında 3 adet yeni sezon gömlek 99.90 TL’yken yine 3 adet yeni sezon t-shirt de 99.90 TL’dir. Kampanya TUDORS’un tüm mağazalarında ve internet sitesinde geçerli olacak. Yılın büyük indiriminden yararlanmak için TUDORS mağazalarını ziyaret edebilir ve www.tudors.com internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: