TOMMY JEANS FALL 2019 LOOKBOOK

İlkbaharda KITH ile iş birliğinden sonra Tommy Jeans, Fall 2019 koleksiyon kampanyasıyla geri döndü. Tommy Hilfiger serisi yeni ortaya çıkan sanatçılardan IV Jay, Glowie, Saba ve Colon Sunni’yi içeren bir bakış açısı ortaya koydu.

Koleksiyon fotoğraflarında, müzisyenleri sokak modasına uygun görünümlerde, Tommy Hilfiger parçalarını modern tarza uyarlanmış şekilde görüyoruz.  Koleksiyondaki denim vurgular arasında siyah, yüksek belli mom jeans pantolonları farklı tonlarda, marangoz ceketler ve yırtık etekler de var. Geri dönüşümlü pamuktan yapılmış, denim ürünleri daha sürdürülebilir ve kullanılmayan el yapımı kumaşlar, süslemeler, yamalar, düğmeler içeriyor. Kadife dokusu, kamyon şoförü ceketlerine, ponponlarına, pantolonlarına ve kaba pamuklu tulumlarına klasik bir his veriyor.

Klasik Tommy Hilfiger modasında ceketler ve spor ayakkabılar kırmızı, beyaz ve mavi renktedir. Koleksiyonun tamamlanması için, Amerikan bayrağından ilham alan örgü kazaklar Tommy markalaşması, Noel süveter stili tasarım ve yıldızlar ve çizgiler desenleriyle geliyor. Kampanyaya dört sanatçıyla birlikte canlı performans kayıtları ve müzik yolculukları hakkında röportajlar sunan bir video dizisi eşlik ediyor. Videoları izlemek için @tommyhilfiger Instagram hesabına bir göz atın.

%d blogcu bunu beğendi: