Tissot Heritage Visodate Quartz Şıklığın mirası

Kuşaktan kuşağa aktarılarak bugüne gelen, her genç erkeğin bileğinde olmasını hayal ettiği saat…1950’lerin koleksiyonundan ilham alan nostaljik kadranı, orijinal Tissot logosu, modern bileziği, zarif indeksleri, tarih göstergesi ve göze çarpan yeni özelliği quartz makinesi ile Tissot Heritage Visodate Quartz; duygusal klasizmin ve tutkunun stil sahibi bir kombinasyonunu sembolize ediyor.

 1950’ler; çağa öncülük eden aerodinamik kadranı, net ve açısal çizgileri, tarih göstergesi ve özgün tasarımıyla Tissot Heritage Visodate’i müjdeledi. Tissot Heritage Visodate Quartz önceki kuşaklardan ilham alırken, günümüzün gösterişli bilezik ve kubbemsi kasa detaylarını tasarıma dahil ederek özgünlüğünü korudu.  Onu bileğinde taşıyan genç erkek, 21. yüzyılın değerlerini, umutlarını ve arzularını somutlaştırırken, tarihe atıfta bulunan bir eser için saygı duyuyor.

Tissot Heritage Visodate Quartz, günlük yaşamdan ofis stiline kadar hepimizin arzu ettiği saflığın peşinde koşmak için gereken tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor. Retro ve modernitenin bir araya gelerek oluşturduğu bu şaşırtıcı ruh; bize yaşamda her zaman keşfedilecek yeni bir deneyimin saklı olduğunu hatırlatmanın ise bir yolu.

 Özellikler

  • İsviçre yapımı ETA quartz makine
  • Çizilmeye karşı dayanıklı safir kristal cam
  • 3 bar basınca kadar su geçirmezlik (30 m / 100 feet)
  • 316L paslanmaz çelik hasır bilezik veya deri kayış
%d blogcu bunu beğendi: