The North Face ve British Millerain’den Yeni İşbirliği

Outdoor giyimin iki gerçek ikon markası The North Face ve British Millerain’in özel koleksiyonunda, ikonik ve her hava durumuna uygun performans donanımlı outdoor tasarımları bir araya geldi.

The North Face’in ikonik kontrast renklerini ve British Millerain’in su geçirmeyen dayanıklı kaplamasını kullanan koleksiyonun öne çıkan iki montu, Fermuarlı Sierra ile Kapüşonlu Rüzgar Ceketi, en zorlu kış şartlarında bile koruma sağlıyor. Yosemite Half Dome’un görüntülerine sahip siyah beyaz fotoğraf baskılı tişörtler ise markanın zengin mirasına bir bakış daha sunarak ürün yelpazesini tamamlıyor.

Koleksiyona www.thenorthface.com.tr adresinden ve seçili The North Face mağazalarından ulaşabilirsiniz.

THE NORTH FACE® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: