SpongeBob x Timberland İşbirliği Sizlerle!

Timberland, merakla beklenen SpongeBob Kyrie 5 ve Kyrie Low 2’nin piyasaya sürülmesinin ardından, bu ay SpongeBob SquarePants ile işbirliğini kuran ikinci ayakkabı şirketi oldu.

Parlak mavi çift, en ikonik SpongeBob bölümlerinden klasik bir sahne olan denizanası üzerinde avlanan SpongeBob’u resmediyor. Ağları net ve gözlükleri sıkıca tutan SpongeBob, Timberland’ın debossed logosunu çevreleyen üç denizanasına bakarak zıt beyaz dikişe bakıyor. SpongeBob’un debossed görüntüsü, dilin üzerindeki Timberland logosunun yerine geçiyor. Değiştirilebilir iki bağcık seçeneğinin kullanılması, kullanıcıların tonları mavi ile tonda tutmasını veya denizanasını parlak bir pembe ile eşleştirmesini sağlar. Jöle anahtarlığının dev bir kavanozu, ayakkabının üzerine tutturulmuş klasik çıkarılabilir Timberland markalarının yerini alıyor.

Başka bir ünlü SpongeBob sahnesini betimleyen siyah çift, Plankton’un, Timberland’ın topuk üzerindeki logosuna basılmış taze Krabby Patty’nin önünde mutlu bir şekilde koşmasını gösteriyor. Üstteki iki çıkıntı kontrast kırmızıdır, içlerinden geçen bağlar sarı sünger şeklindedir. SpongeBob’un ikonik kıyafeti, arkasında büyük boy dil grafiğinin ölçeği ile oynayarak, film şeridinde bir görünüm yaratıyor. Dil, SpongeBob’un yüzünün bir grafiği ile birlikte basılır ve çıkarılabilir bir kauçuk SpongeBob anahtarlık ayakkabısını tamamlar.

%d blogcu bunu beğendi: