SNEAKER MODASINA İKONİK YAKLAŞIM

Camper, 2018 Sonbahar – Kış sezonunda tüm dünyada rahatlığı ve şıklığıyla yankı uyandıran sneaker modasına Drift modelleriyle ikonik görünümler kazandırıyor.

Ayakkabı modasında rahatlığın öne çıkmasıyla yükselen bir trend haline gelen sneakerlar, bu sezon Camper’ın Drift modelleriyle ikonik görünümler sunuyor. Moda dünyasında trend haline gelen rahatlığın yükselişini ayaklarda temsil eden sneakerlar, hem kadınlara hem erkeklere gün boyunca şıklığı ve konforu her adımda hissettiriyor.

Kadın ve erkeklere güçlü tutuş özelliği, hafiflik ve esneklik sunan unisex Drift modellerinde her tarza uygun stiller sunan Camper, şehir hayatında şıklığından vazgeçemeyenlere özel ful deri opsiyonlu silüetler sunarken, spor tarzını korumak isteyenlere, özel neopren çoraba sahip, spor multi-materyalli seçenekler sunuyor.

Şıklığın anahtar parçası olarak öne çıkan Camper Drift’ler’in kırmızı, siyah, beyaz gibi en çok tercih edilen renklerin yanı sıra gri, mavi, sarı, kahverengi gibi alternatifleri de stillerin tamamlayıcısı oluyor.

%d blogcu bunu beğendi: