Saatte Lüks Sevenlere 5 Öneri

Zaman su gibi akıp gidiyorken üzülmek yerine vaktinizi iyi değerlendirmeniz için sizlere 10 saat modeli seçtik. Bu saatlerle tüm gözler bileklerinizde olacak!

1.Emile Chouriet Tourbillon

Adını, yerçekiminden dolayı oluşan denge bozulmalarını önleyerek mekanik saatlerin doğruluğunu artırmak için tasarlanan mekanizmadan alan Tourbillon, klasik ve modern detaylarıyla bizleri kendine hayran bırakıyor.

2.Panerai Luminor Marina

Luminor Marina serisinin vazgeçilmezi olan saat dokuzdaki küçük saniye göstergesi, Panerai’nin saniyelere verdiği önemi gösteriyor.

3. Zenith The Defy Zero G

Zenith hem yenilikçi hem de klasik tasarımlarıyla her zevkten saat tutkunlarını kendine bağlayan bir marka. Siyah ve mavinin karizmatik buluşmasıyla sürekli saatin kaç olduğunu merak edeceksiniz.

4. IWC Timezoner Spitfire

250 saat ile sınırlı olan koleksiyonun bizce en güzel ve en anlamlı parçası. “Silver Spitfire – En Uzun Uçuş” projesine ithafen çıkartılan koleksiyon, iki pilot, Steve Boultbee-Brooks ve Matt Jones için özel olarak Spitfire’la dünyanın çevresini çizmelerine yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Gezginleri mutlu eden, saatin en güzel özelliği; çerçevesinin bir dönüşünün saati farklı bir zaman dilimine ayarlaması ve bu basit hareketle, 24 saat göstergesiyle tarihin de aynı şekilde otomatik olarak değişmesi.

5. Rado True Thinline Les Couleurs Le Corbusier

Mimar, tasarımcı, ressam, şehir plancısı ve yazar olmak gibi birden fazla yeteneğe sahip Le Corbusier’in renk sistemini kutlamak ve renkli yüksek teknoloji ürünü seramikler yaratma konusundaki eşsiz kabiliyetini ortaya koymak için, Rado dokuz farklı renkte ve sınırlı sayıda üretim saatten oluşan canlı ve güçlü yeni bir koleksiyon tasarladı. Hem renkli hem de hafif bu saatler rengarenk yaz günlerinde dikkatleri üzerinize çekecek.

 

%d blogcu bunu beğendi: