PUMA Replicat-X 1.8 Pirelli, hız ile konforu buluşturuyor

Spor ve günlük yaşam ürünleri şirketi PUMA, motor sporları tarihinin en ikonik turbo motorlarından birinin ilham verdiği hızlı bağcık sistemli yeni “Replicat-X 1.8 Pirelli” spor ayakkabısıyla pistleri sokağa getiriyor.

Pirelli’nin motor sporları mirasından ilham alan, modern bir süper otomobilin gücünü ve şeklini yansıtan Replicat-X 1.8 Pirelli, koleksiyondaki en hızlı ayakkabı olarak öne çıkıyor.

Maksimum tutuş için Pirelli’nin ‘CINTURATO Blue’ sırt deseni kullanıldı

Replicat-X 1.8 Pirelli, botu çağrıştıran parçalı üst yüz yapısıyla pistte konforlu bir tur atmanızı sağlıyor. Ayakkabının tam kauçuk ve kenarlara dönen dış tabanı, Pirelli’nin ıslak zemindeki yarışlarda maksimum tutuş elde etmek için kullandığı benzersiz CINTURATO Blue sırt desenini taşıyor. Bu sayede dikkat çekici, yarış esintili bir görünüm yaratılırken ayakkabının yere sağlam basması ve kalıplı iç astarla daha fazla konfor hissi vermesi sağlanıyor.

 

Yeni ‘hızlı bağcık sistemi’ ile ayakkabı bağlamak artık çok daha kolay

“Replicat-X 1.8 Pirelli” de kullanılan hızlı bağcık sistemi, ayakkabılarınızı bağlamayı düşünmenize gerek kalmadan güne daha çabuk başlamanıza yardımcı oluyor. Bir süper otomobil kadar hızlı ayakkabının üst yüzü, delikli file parçalar ve nefes alabilirlik için yanlarda file paneller içeriyor ve yolları fethetmek için mükemmel kalıbı sunuyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: