PUMA LQDCELL HYDRA İLE PERFORMANSINA GÜÇ KAT

PUMA, tüm egzersizlere uygun olarak geliştirdiği antrenman ayakkabısı LQD CELL Hydra’yı performansını ikiye katlamak isteyen sporseverlerin beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton’un marka yüzü olduğu ayakkabı, adımlara güç katıyor.

Global spor markası PUMA, yeni geliştirdiği LQD CELL teknolojili antrenman ayakkabısını 6 kez Formula 1 şampiyonu olan efsane pilot Lewis Hamilton’ın marka elçiliğinde tanıttı. PUMA’nın yeni modeli LQD CELL Hydra, tam boy orta tabanıyla sabit bir yastıklama sunarken ayağı mükemmel şekilde kavrayan kauçuk dış taban ile her türlü egzersiz hareketi için maksimum dayanıklılık sağlıyor.

  

PUMA’nın çok yönlü LQD CELL teknolojisi, hafiflik ve sağlamlığı bir arada sunan tabanı, ayağın güvenli ve dengede kalmasını sağlayan yan desteklerle sporculara daha çevik, daha cesur ve daha güçlü bir performans imkânı sunuyor.

  

LQD CELL Hydra, dinamik ve sıradışı tasarımı ile özel renk seçenekleriyle, yeni yılda enerjiyi harekete geçirmek ve antremanlarına güç katmak isteyen sporcular için tüm PUMA mağazaları ve www.puma.com.tr’de satışa sunuluyor.

%d blogcu bunu beğendi: