Neon Renkler PUMA’nın Yeni LQD CELL Optic’ini Aydınlatıyor

Neon Renkler PUMA’nın Yeni LQD CELL Optic’ini Aydınlatıyor

PUMA, unisex LQD CELL Optic ile kataloğunda parlak bir güncelleme yapıyor. CELL ailesine yeni eklenen, modern dünyanın dinamizmini idare etmek için inşa edilirken, stilistik olarak geleceğin ve retro tasarımların kesiştiği noktada oturuyor.

Alman ayakkabı etiketi, LQD CELL Optic ile tıknaz ayakkabı trendinin enerjisine dokunmaya devam ediyor. Günümüze kusursuzca uyan bir tasarım dili ile, markanın mirası, eski bir uygulamadan güncellenen yeni LQD CELL teknolojisi ile temsil ediliyor. Altıgen hücreler tabanına yerleştirilmiş ve ProFoam ile birlikte çalışılmış ve her adımda yastıklama ve enerji geri dönüşü sağlamak hedef konmuş. Teknikliğini daha da ileri götüren bir topuk sayacı ilavesi, optimum stabilite sağlıyor.

Teknoloji, spor ayakkabısının yeniliğini bilgilendirse de, yaratıcı ayrıntılar cesur özelliklerini eve götürüyor. PUMA, stil ve cinsiyet sınırlarını piyasadaki her şeyden daha fazla zorlayacak bir teklif tasarlamayı amaçladı. Düz bir gövdeyle inşa edilen üst kısım, hafif opak ve yarı saydam panellerden oluşan bir karışımla donatılmıştır. Neon renklerin yanıp sönmesi, orta direğe çarpıcı bir vurgu yaparak renkli sunumu tamamlar.

%d blogcu bunu beğendi: