LEGOMATİK KOLEKSİYON

Cacharel’in doğuşuna şahitlik eden Nimes şehrinden gelen sanatsal güç ve dinamizminden esinlenerek hazırlanan Cacharel Sonbahar/Kış 2018-19 Koleksiyonu’nda öne çıkan legomatik parçalar, gün içerisinde her ortamda stil sahibi olmayı garantiliyor.

Legomatik bir koleksiyonla öne çıkan Cacharel, haki renginin lacivertle olan uyumunu yansıtırken bir yandan da gül kurusunu grilerle kombinleyerek Mix&Match tavrıyla hayatımızı kolaylaştırıp stilde özgünlüğün kapısını aralıyor. Smart-casual’dan klasik bir görünüme geçişi tek parça değişimiyle mümkün kılarak lacivert, gül kurusu, gri, bakır ve bej tonlarının kullanımına imkan tanıyor.

‘’Nimes’den gelen kumaş’’ anlamına gelen denim, “Bir Köklere Dönüş Hikayesi” temalı koleksiyonun ilham kaynağı oluyor. Cacharel’in bu sezon da tasarladığı özel dokulu trençkot, takım elbisenin üzerine giyilerek toplantılar için tarz sahibi bir duruş çizerken, aynı zamanda denim pantolon ile kombinlenerek dinamizmi de ayakta tutuyor. Kişisel tarzı yansıtabilecek kombin çeşitliliği sunan Cacharel, seyahat etmeyi sevenler için konfordan vazgeçmiyor ve bağcıklı pantolonlarla karşımıza çıkıyor. Çok çeşitli renk ve dokularda sunulan trikolar ve gömlekler, legomatik koleksiyonun tamamlayıcıları olarak koleksiyonda yer alıyor.

 

Hayatın her alanında konforla stil sahibi görünümü harmanlayan Cacharel, toplantılardan akşam davetlerine kadar kolaylıkla her ortama uyum sağlayan parçalarla tüm ihtiyaçları tek çatı altında toplayan bir koleksiyon vadediyor. Tek bir ürünle çeşitli kombinler elde etmemizi sağlayan Cacharel, bu sezonda da çok yönlü bakış açısını ve yenilikçiliğini ortaya koyuyor.

%d blogcu bunu beğendi: