KLASİĞİN İZİNDEKİ EŞOFMAN ŞIKLIĞI

KLASİĞİN İZİNDEKİ EŞOFMAN ŞIKLIĞI

Cacharel, İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu’ndaki eşofman grubuyla hafta sonu rahatlığına yeni bir boyut getiriyor. Sıcak havalarda rahatsız etmeyecek koton karışımlı kumaşları ile konforu garantileyen eşofmanlar, ütü izini andıran nervür dikiş detaylarıyla klasik tarzdan vazgeçmeyen Cacharel erkeği için özgün bir alternatif sunuyor.

Yeni koleksiyonu için Akdeniz’den ilham alan Cacharel, gri tonlarının ağırlıkta olduğu eşofman grubu ürünleri ile hafif ve dinamik bir stil sunuyor. Pamuk karışımlı diz yapmayan eşofman altı, nervür dikişleri ve normal pantolon görünümlü bel kısmı ile eşofman giyerken bile dikkat çekecek bir görünümü garantiliyor. Akdeniz’in mozaiklerinden esinlenmiş desenin gofre ve reflektör baskı ile işlendiği tişört, karanlıkta sağladığı renk geçişleri ile hareketli bir tarz sergiliyor.

Cacharel, kumaş kalitesi ve üstün terziliği ile eşofmanı kendi çizgisinde yorumlarken stil sahibi bir rahatlık vaad ediyor. İnce düşünülmüş detaylar ile dinamik bir tarz yaratırken her daim şıklığına önem verenlere Akdeniz’den alınan ilhamı yansıtıyor.

www.cacharel.com.tr

%d blogcu bunu beğendi: