Dockers® tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazır!

Evde çalışmak bazı durumlarda zorlayıcı olabilir. Siz ve çalışma arkadaşlarınız için motivasyonu arttırmaya yardımcı olabilecek birkaç ipucunu burada bulabilirsiniz.

 

Motivasyonunuzu yükseltmeye dış görünüşünüzden başlayabilirsiniz. Güne başlarken tercih edeceğiniz kombin ile çalışma arkadaşlarınıza destek olabilir, onlara ilham verebilirsiniz. Her şeyin olağan akışında devam ettiğini görmeleri morallerini yükseltecektir.

  • Hem kişisel etkileşiminiz için, hem de ekibinizin moralini yüksek tutmak için onlarla sürekli görüntülü konuşma yaparak iletişimde kalın. Smart 360 Flex Polo’nun dört yöne esneyen kumaşı sayesinde konforlu hissederken profesyonel bir görünüşe de sahip olacaksınız. Düzenli ve temiz stilinizle ekip arkadaşlarınızı harekete geçirebilirsiniz.
  • Evde olduğunuz süre boyunca iş için giyinirken pijama ya da eşofman takımı giymektense, konfor ve stili birleştiren kombinleri tercih etmeyi deneyin. Böylece ev atmosferinin dışında olduğunuzu hissedebilirsiniz.

  • Dockers Supreme Flex Jogger ile yakalayacağınız rahat ama bir o kadar da profesyonel giyiminiz, farklı bir ortamda olduğunuzu hissettirerek projelerinize daha çok odaklanmanıza yardımcı olacak. Dockers Supreme Flex Jogger’ın maksimum esneme ve hızlı toplarlanma özelliğiyle evde rahat bir nefes alabileceğinize emin olabilirsiniz.
  • Günlük rutinlerinizin devamlılığını koruyun ve programlayın: “Uyan, kahvaltı yap, duş al ve gününü programla” Zihninizle bedeninize pozitif enerji vermek için kendinizi güne hazırlayın!

Supreme Flex Jogger ürünlerine ulaşmak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: