Dockers® Erkekleri Bu Yaz Her Zaman Hazır!

Şehirde işlerin başında, ani bir toplantıda, bir hafta sonu kaçamağında, belki de tatilde beklenmedik bir macerada… Hayatın fırsatlarını ne zaman sunacağı hiç belli olmaz. Dockers® 2018 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, önlerine çıkan her şeye her an hazırlıklı olan erkekler için tasarlandı. Dockers®’ın inovatif Smart 360 Flex özelliği rahatlık, esneklik ve şıklığı farklı bir seviyeye taşıyor. Şortlar farklı stillere en iyi şekilde uyum sağlıyor. Koleksiyon zengin tişört ve gömlek seçenekleriyle tamamlanıyor. Zahmetsiz, yalın ve esnek özellikleriyle efsanevi Dockers tasarımları, erkeklerin bu yaz da her an performanslarının zirvesinde olmasını sağlıyor.

Dockers®, yeni ilkbahar / yaz koleksiyonunun temelini yine rahat, şık, zahmetsiz ve çok yönlü parçalarla atıyor. Nefes alan doğal materyaller ve doğadan ilham alan tonlardaki parçaların öne çıkıyor. Nasıl göründüğünü önemseyen, fakat bunun için uzun uzadıya plan yapmak istemeyen erkekler için, Dockers® ısınan havalara uygun pek çok seçenek sunuyor. Tarzı ve rahatlığıyla erkeklerin her ana hazırlıklı olmasına destek veriyor.

 

Smart 360 Flex ile esneklikte çığır açıyor

Dört yana esneyebilen kumaşı, terzi elinden çıkma gibi görünen esnek bel bandı ve gizli güvenlik cepleriyle Smart 360 Flex, pantolonlara markanın kimliği olan o ekstra kalite dokunuşunu yapıyor. Havaların ısındığı, günlerin hareketlendiği yaz döneminde bu özellikler erkeklere pek çok açıdan esneklik sağlıyor. Örneğin, gizli cepler ile telefon, anahtarlık gibi zorunlu yükler her daim güvende kalıyor. Böylece çanta, cüzdan gibi fazlalıklar ortadan kalkıyor. Rahat kumaşı ve bel bandı ile bacaklar maksimum harekete her an hazır oluyor.

“Smart” stilin kilit noktası konfor ve özgüven

Dockers®’ta günün her anına ve her duruma uygun bir fit bulmak mümkün, onları her an konfor ve özgüvenle giymek de… İşyeri ortamı veya önemli toplantılar gibi daha “smart” bir stile ihtiyaç olan yerlerde, özel yapım gibi duran görünümüyle göz dolduracak Slim Tapered kesimler tercih edilebilir.

Bisiklete binerken, bir partide veya iş toplantısında

Tüm zamanların favorisi Alpha Original Khaki, bu sezon kendinden desenli dokuya sahip kumaşlarla hazırlanan Skinny fit ile erkeklerin karşısına çıkıyor. Bu pantolonlar,  esnek ve hava alan kıyafetlere ihtiyaç duyulan durumlar için ideal seçim. Örneğin bisiklete binerken, bir teras partisinde ve hatta sıcak bir yaz gününde gerçekleştirilen bir iş toplantısında…

 

Günün ilk ışıklarından akşam geç saatlere kadar her ana uyumlu

Clean Khaki modelleri de bu sezon güncellendi. İki renkli kumaşların verdiği dokusuyla ve yeni hafif materyaliyle Extra Slim Fit tam yaza göre. Koyu su yeşili, gri tonları, maviler ve klasik açık khaki tonları gibi geniş renk seçenekleri ve casual kesimleriyle, bu pantolonlar erkekleri güneşin ilk ışıklarından akşam saatlerine kadar en rahat şekilde taşıyacak.

%d blogcu bunu beğendi: