CAMPER’DEN “ROLLING” İLE SNEAKERLARA RETRO-FÜTÜRİSTİK YORUM

Camper, Sonbahar – Kış 2018 koleksiyonu ile moda dünyasını bu sezon da etkisi altına alan sneakerlara, yenilikçi modeli Rolling ile çarpıcı bir giriş yapıyor.

İkonik Camper bileşenlerine sahip olan bu yeni model unisex alternatifleriyle hem kadınların, hem de erkeklerin sezon görünümüne zenginlik katıyor. Oldukça şehirli ve bir o kadar da fütüristik bir tasarıma sahip olan Rolling, ince detaylarında geçmişe gönderme yapan retro yorumlar da sergiliyor. Çok yönlü elastik dış yüzeyleri ile ayağa inanılmaz bir konfor sağlayan Rolling, Michelin teknolojisine sahip dinamik dış tabanıyla en zorlu hava koşullarında bile gösterdiği dayanıklılığı ile “must have” parça olarak sezonda öne çıkıyor.

Erkekler için bağcıksız modellerin yanı sıra örme yüksek bot, multi – materyalli bilekte biten bot gibi alternatifler de sunan Rolling, sezon renklerini teknik tekstillerle kombinleyerek oldukça çağdaş ve ilham veren görünümler sergiliyor. Kadınlarda ise bağcıksız sneaker konforunu en çarpıcı ve tasarım haliyle ortaya koyan Rolling, siyah ve gri bot alternatifleriyle de sneakerı adeta spor giyim parçası olmaktan çıkarıyor, gündüzden geceye hem şık, hem de rahat olmanın keyfini yaşatıyor.

%d blogcu bunu beğendi: