BEYMEN COLLECTION’DAN ERKEKLER İÇİN SOFİSTİKE VE KONFORLU TASARIMLAR  

BEYMEN COLLECTION’DAN ERKEKLER İÇİN SOFİSTİKE VE KONFORLU TASARIMLAR  

BEYMEN Collection, 2019-2020 Sonbahar/Kış sezonunda, modern erkekler için tüm ürün gruplarını kapsayan ayrıcalıklı bir koleksiyon sunuyor. Birbiriyle kolayca tamamlanabilen farklı doku ve tarzdaki tasarımlarıyla erkekler için zengin ve özgür kombin seçenekleri sunan koleksiyon, Casual, Sartorial, Travel Line,Smokin gruplarından oluşuyor.

Klasik tasarımların sporlaşan yorumu Casual Koleksiyonu, yeni formları bu sezon erkeklerin kalbini yeniden fethediyor. Sofistike ve konforlu bir sezon vaad eden Beymen Collection 2019 – 2020 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu, özel kumaşları ve rahat formları dikkat çekerken, koleksiyondaki pantolonlar detayları ve dökümlü tasarımlarıyla casual görünümü tamamlıyor. Yazdan sonbahara geçerken lacivert tonları ekru ile kombinleyerek kuvvetli bir kış marin duygusunu yaşatan koleksiyon, denizden yansıyan parlak kış güneşini metal düğmeler ile tasarımlara taşıyor. Koyu renklerde jakar desenler öne çıkarken, kumaş ve trikoların üzerindeki desen ve ışık oyunları yaratıcı kombin olanakları sağlıyor.

Takım elbise ve ceketlerdeki rahat formların paltolardan kabanlara pek çok ürün grubunda konforlu bir stil sunduğu koleksiyonda kış aylarıyla birlikte ton sür ton kombinler, siyah ve siyaha eşlik eden koyu gri, antrasit tonlar da öne çıkıyor. Yumuşak tuşelerle  birlikte koleksiyona sıcak tonlarıyla ışık katan camel,  ekru ve gri  tonlarıyla kombinleniyor. Ağaç gövdelerindeki yosunlara evrilen haki  tonlarının buz grisiyle birlikteliği kış soğuklarını koleksiyona taşıyor. Koleksiyondaki kaşmir trikolar, kalın saç örgüleri, flanel dokumalar, shearling montlar, büzgülü flanel pantolonlar BEYMEN Collection erkeğinin sofistike görünümünü tamamlıyor.

 

Sartorial Grubu’ndaki yelekli takım elbiseler ve farklı dokulardaki blazer ceketler, üç farklı drop seçeneğiyle her bedene uygun slim fit görüntüsü sunmaya devam ediyor. Takım elbise ve ceketlerdeki hafiflik, koleksiyondaki renk ve kumaşların uyumu, klasik takımların casual ürünlere kombinlemesine olanak sunuyor.

 

Sık seyahat eden erkeklerin ihtiyaçlarından hareketle tasarlanan Beymen Collection Travel Line Koleksiyonu’ndaki non-iron gömlekler, aynı özelliklere sahip kesimli takımlarla kombinlenirken, seyahatlerin vazgeçilmezi eşofman takımları şıklığı konforla buluşturuyor.

 

BEYMEN Collection 2019- 2020 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu,  BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

%d blogcu bunu beğendi: