BEYMEN CLUB İLE MUTLU BİR YAZ

Beymen Club, 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonunda yaz güneşinin enerji ve mutluluk veren, iyileştiren pozitif etkisinden ilham alıyor. Renk terapisinin bedeni ve zihni şifalandıran gücünü, farklı doku ve siluetleri Akdeniz estetiği ile harmanlayan koleksiyon, birbiriyle kolayca tamamlanabilen tasarımlarla özgür bir yaz müjdeliyor.

  • BEYMEN CLUB 2020 İlkbahar / Yaz Erkek Koleksiyonu

Konforlu ve güncel stili ile dikkat çeken BEYMEN CLUB Erkek 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda farklı doku, tarz ve renklerin birlikteliği öne çıkıyor. 

2020 İlkbahar Yaz sezonuna ve yenilikçi teknolojiler ile zenginleşen dış giyimlerle merhaba diyen koleksiyonda, nefes alabilen yeni nesil kumaşlardan üretilen ve katlandığında çanta olabilen ceketler, üç boyutlu jersey takımlar, reflektör ve file detaylı hybrid ürünler, active wear’ı çağrıştıran t-shirtler geniş yer tutuyor. Fonksiyonel eşofman takımlar, reflektör baskılı jakar ve gömleklerle  tamamlanan jogger pantolon ve  kargo şortlar özgür bir yaz müjdeliyor.

Farklı kültürlerden ilham alan soft renklerdeki grup, el çizimi t-shirtler, keten gömlek ve hoodie’ler, patchwork şal desenli gömlekler, farklı desen ve yaka alternatifi sunan pololar, Beymen Club’ın best seller’ı triko ceketler ile koleksiyonun genç görünümünü tamamlıyor.

Sıcak yaz ile birlikte sarı, çağla yeşili ve mavi tonlar, BEYMEN Club tasarım ekibinin  imzasını taşıyan özel desenler, baskı ve nakış detayları öne çıkıyor. 

 

%d blogcu bunu beğendi: