Asics ile keyifli sonbahar koşuları başlıyor

Asics ile keyifli sonbahar koşuları başlıyor

Sportif şıklığın temsilcisi haline gelen Asics, sonbahar sezonunda inovatif ve kreatif tasarlanan yeni modelleriyle modaya ayak uydururken aynı zamanda spor yapmaya teşvik ediyor

Koşu ayakkabıları kategorisinde dünyanın en çok tercih edilen markalarından Asics, hem uzun koşular hem de günlük hayatta kullanım için,inovatif teknolojilerle tasarlanan yeni modelleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Kayano 25 modeli ile yüksek enerjili koşu performansları artarken, oldukça şık tasarımıyla dikkat çeken GEL BND modeliyle de stil sahibi kullanıcılar mest oluyor.

Yıllardır koşu ayakkabı tercihlerinde ilk sırada yer alan Kayano 25’in dikişsiz yapısı hava dolaşımını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor.Flyte Foam taban ile ayakkabı yüzeyindeki ağırlık etkisini azaltan model, ekstra tamponlama özelliği ile koşulara büyük konfor sağlıyor. Topuğa destek olan Heel Clutching System ile ayağın doğal yürüyüşü kadar korunurken, çift yoğunluklu orta taban ile destekleniyor. Sportif rahatlığa uygun uyum sağlayan teknolojiyle kullanıcılarının beğenisini kazanan model, uzun süre raflarda yerini almayı sürdürecek.

Sonbaharın şık trendlerinin öncüsü haline gelen Asics Gel BND modeli sportif stiline özen gösteren kadın ve erkeklerin gözdesi haline geliyor.Kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başaran bu model, dikkatlice kalibre edilmiş ve stratejik olarak yerleştirilmiş GEL teknolojisiyle ihtiyaç duyulan yüksek emilimi sağlıyor. Günlük kombinlerin şık bir tamamlayıcısı haline gelecek olan model, aynı zamanda ayakların rahatlığı ve nefes alabilmesi için özel bir tasarım sunuyor. Markanın inovatif tasarımlarının gözler önüne serildiği Gel BNB modeli, modayı yakından takip eden herkesi büyüleyecek.

Kadın ve erkek koşucuların fizyolojik farkları nedeniyle farklı teknolojilerle hazırlanan ve koşuda performansı artırarak yaşam kalitesini yükselten Asics ürünlerine Intersport, Sportive, SPX, Boyner, Yalı Spor, Koray Spor gibi satış noktalarından; www.trendyol.com ve www.morhipo.com adresinden ulaşılabiliyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: