adidas Y-3 koleksiyonu yeni temalarıyla Türkiye’de

adidas ile Yohji Yamamoto ikonik ortaklığı üzerine inşa edilen Y-3 İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonu sporun esas özüne yeni bir incelik getiriyor. Bütünüyle dünyayı bir tuval olarak alan Yohji Yamamoto ve adidas, yeni koleksiyonlarında hem iç hem de dış referansları birleştirerek yeni temalara odaklanıyor: Craft, Travel,

ve Yohji Made koleksiyonları sadece adidas Online Shop’ta satışta.

Marka Craft koleksiyonunda Yohji-Yamamoto terziliğiyle hayata geçirilen şık siluetler, lüks ve çok katmanlı yapılarla eşleştirilerek koleksiyon temasının kalbindeki itinalı işçiliğe vurgu yapıyor. İkonik Japon motosiklet alt kültürü Bosozoku’dan ilham alan işlemeli grafikler içeren tasarımlar,  markanın kökenlerine sadık kalarak, klasik ve hareketli oranlarla eğlenceli bir deneyim sergiliyor. Kıyafetin yenilikçi tasarım yaklaşımına uyan ayakkabılar ise avangard stilde. Y-3 KAIWA ve Y-3 RHISU RUN’un öncülüğüyle her bir ayakkabı, markadan beklenen yenilikçi estetik görünümü sunuyor.

Konforuna Düşkün Hikayeler; Y-3

Çağdaş toplumun dur durak bilmeyen doğasından ilham alan Travel koleksiyonu, eşsiz konforu işlevsellikle birleştiriyor. Hafif malzemelerden, kırışmayan kumaştan yapılmış ve gizli ceplere sahip, Travel temasının bir parçası olarak satışa sunulan kıyafetler hem iş seyahatleri hem de günlük toplantı yoğunluğu için çok uygun.  Koleksiyonun ayakkabı modelleri ise katlanabilir ve hafif aksesuarlara sahip, aşınma ve suya dayanıklı Y-3 REHITO silüetinden oluşuyor.

Keskin Bir Enerji

Markaya adını veren tasarımcıyı öne çıkaran Yohji Made koleksiyonu ise mevcut sokak modasını yeniden tasarlıyor. İş kıyafeti detaylandırmalarını dayanıklı materyallerle birleştiren tema, tek renk kıyafetler, patenden esinlenilmiş grafikler ve imza Yohji Yamamoto markasıyla rahat tarza yeni bir bakış sunuyor. Y-3 YUNU’yu sokak stilini keşfetmek için bir tuval olarak kullanan Yohji Made ayakkabı ürünleri, patenden esinlenen rahat bir silüet sunuyor. Üründeki Y-3 Hybrid Duffle ile vurgulanan aksesuarlar rahat kullanım sağlıyor.

Y-3 / SS20 / CAMPAIGN
%d blogcu bunu beğendi: