adidas SPEZIAL İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu Geri Döndü!

adidas Spezial, bu sezon 1970’lerde İngiltere’yi kasıp kavuran Soul ruhundan ilham alıyor.

İngiliz Soul hareketi ile yeni bir kendini ifade etme anlayışı ortaya çıkıyor. Geniş ürün koleksiyonu ile dönemin tavrını yansıtan adidas Spezial,  bu hikayeye çağdaş bir bakış getiriyor. Arşivindeki hikayeleri yeniden keşfeden adidas Spezial, 3 çizgili temel giysilerin premium baskılarını oluşturuyor. İşlevsel bir kullanım sunan ayakkabı ve giyim ürünleri aynı zamanda vintage bir stil sunuyor. 

 

 

 

İngiliz Ruhu Sokak Stili; Spezial

Koleksiyonunun baş kahramanı; Pleckgate eşofman, tribün stili, 70’lerin dans salonu ruhuyla bir araya geliyor. Pleckgate eşofman altı, ikonik Spezial siluetini, asi tavır ile birlikte sunuyor. Eşofmanın ön kısmındaki pili detayları, vintage stile özel bir dokunuş ekliyor.

 

Spezial’in yalın, minimalist estetiğinden ilham alan modeller; küllü mavi ve turuncu anorak, hardal sarısı su geçirmez bir ceket ya da uzun kollu bir polo tshirt günlük stilinizin ayrılmaz bir parçası haline geliyor. 

 

Sidney’den Florida’ ya, Berlin’den Montreal’e dokunan Spezial SS’20 ayakkabı koleksiyonu yeni silüetler yaratıyor.

 

Soul hareketinin bağımsız tavrını ortaya çıkaran Spezial ayakkabı koleksiyonu,  gardırobunuzdaki her parça ile uyum sağlıyor.

Bu sezon Spezial ayakkabı koleksiyonu, adidas’ ın ikonik estetğini özgünlük ile birleştirdiği 2 stilden oluşuyor. Koşu (Running) kolkesiyonunda yer alan Ashurst SPZL ,adidas’ ın arşivinde bulunması zor bir ayakkabıyı canlandırıyor ve meraklılarına bu vintage silüete sahip olma şansı veriyor. Lotherton SPZL, çok sevilen Ardwick SPZL siluetini ilk koleksiyondan alarak renk yoluyla yeni bir ikon yaratmak için yeniden tasarlıyor.

 

Koleksiyonun en işlevsel kullanımını sunan Performans (Training) koleksiyonunda bulunan 76 SPZL, bu sezon liderliği ele alıyor ve çizgili orta tabanıyla Zurro SPZL’i sahneye çıkarıyor.

  

Training 76 SPZL Fiyat: 829 TL

adidas’ ın Özgür Ruhu

adidas Spezial bu sezonu diğer sezonlardan farklı bir ruhla tasarladı.  Diğer koleksiyonlara ek olarak, 90’ların parti ruhunu yansıtan Mod Trefoil havlu çoraplar ve dönemin bağımsız ruhunu  temsil eden Meanwood Bucket şapka bu sezon geri dönüyor. 

     

İngiliz stilinin ve kültürünün izlerini taşıyan Spezial koleksiyonu, yıllarca tüm nesillerin gardıraplarının ortak noktası oluyor.

%d blogcu bunu beğendi: