adidas + KANYE WEST iki yeni YEEZY BOOST 380 modelini duyurdu!

İşbirliğinin yeni modellerinden YEEZY BOOST 380 Blue Oat farklı tonlarda, ayağı çorap gibi saran Primeknit yüzey ile tasarlandı. Rahat ve aynı zamanda her stile uyum sağlayan YEEZY BOOST 380 Blue Oat’ta bulunan yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, hem rahatlık hem de farklı bir stil sunuyor.

 

Diğer model YEEZY BOOST 380 Blue Oat RF ise farklı olarak reflektör özelliğe sahip Primeknit yüzeyi ile tasarlandı. Aynı şekilde çorap benzeri yapısıyla ayağı sarıyor ve hem tarz hem rahat bir kullanım sunuyor.

İki modelde de yarı saydam monofilament iplikler, modelin üst kısmına dokunarak, ayakkabıya görsel çekicilik ve nefes alma özelliği kazandırıyor. Yeniden tasarlanan BOOST, yastıklama deneyimini yükseltiyor ve bir ayakkabıda en çok ihtiyaç duyulan nokta olan orta tabanda, ideal konforu sunuyor. Balıksırtı kauçuk dış taban, benzersiz tasarım detayları ve gelişmiş hareket kabileyeti sunuyor.

YEEZY BOOST 380 Blue Oat RF 24 Temmuz’da ve YEEZY BOOST 380 Blue Oat 25 Temmuz’da seçili adidas mağazaları adidas.com.tr/yeezy ‘de satışta!

@adidas.turkiye

%d blogcu bunu beğendi: