VİVENSE COLLECTION’DAN MODERN KOLTUK TASARIMLARI

Çağı yakalayan şık tasarımlarıyla yaşam alanlarını güzelleştiren Vivense Collection, yeni ürünleriyle evlenenlere ve evini yenileyenlere birbirinden şık seçenekler sunuyor.

 

Şıklık ve konfor bir arada: Soho Koltuk Takımı

Dekoratif detaylarla şıklığı ve konforu bir arada sunan Soho Koltuk Takımı, günün tüm yorgunluğunu geride bırakmanız için tasarlandı. Yeni Lüks grubunda yer alan Soho Koltuk Takımı; modern çizgisi ve sade tasarımıyla göz dolduruyor. Üçlü koltuk ve berjerden oluşan takımın ikili koltuk seçeneği de bulunuyor. 

Cloud Köşe Koltuk ile Konforlu Hayat

Şıklığı modernlikle buluşturan Cloud Köşe Takımı, sırt mekanizması sayesinde bir yatağa dönüşerek yaşam alanlarına konformist çözümler sunuyor. Metal ayaktaki altın ve siyah seçenekleri klasik severlere seslenirken, ceviz rengindeki ahşap ayak ise modern görünüm arayanların tercihi olacak. 

Her Mekanla Uyumlu; Loop Modüler Köşe Koltuk

Küçük ya da büyük demeden tüm yaşam alanları için şık seçenekler sunan Loop Modüler Köşe Koltuk, istenilen her yere uyum sağlamak için hazırlandı. 12 adet modülü bulunan Loop, demonte koltuk kolları ile sınırları ortadan kaldırıyor. Standart dar kol ve sehpalı kol seçeneklerinin de sunulduğu Loop, yumuşak oturumu ile rahatlığı ön planda tutuyor.

%d blogcu bunu beğendi: