Ses tutkunlarına müjde! HD 350BT ve HD 450BT satışta

Sennheiser, mükemmel sese giden yoldaki 70 yıllık tecrübesiyle yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Sennheiser’ın en çok tercih edilen bluetooth kulaklıkları HD 4.40 ve HD 4.50’nin geliştirilmiş versiyonları HD 350 BT ve HD 450 BT, 30 saatlik pil ömrü, güncellenmiş ses kalitesi ve sesli asistan desteğiyle mükemmel sese ulaşmak isteyenlere teknolojik bir çözüm sunuyor.

Kaliteli ses dendiğinde akla ilk gelen marka Sennheiser, ürün çeşitliliğini artırmayı sürdürüyor. HD 350 BT ve HD 450 BT modeliyle müzik tutkunlarına kablosuz, özgür bir ses deneyimi yaşatan Sennheiser, USB-C uyumlu hızlı şarj özelliği, 30 saate yükseltilmiş pil ömrüyle müziği özgürce deneyimlemek isteyenlere sınırsız bir müzik zevki sunuyor.

Aktif gürültü önleme

HD 350 BT ve aktif gürültü önleme özelliğiyle HD 450 BT, güncellenmiş ses kalitesinin yanında kablosuz ses deneyimini Bluetooth® 5.0 ile birlikte sunarken, AAC, aptX™ Low Latency kodek desteği ile mükemmel, gecikmesiz bir ses deneyimi yaşatıyor.

Daha rahat, daha anlaşılır performans

Smart Control “uygulaması” sayesinde konuşma sesinin kolay anlaşılır bir şekilde iletilmesini sağlayan kulaklıklar; sesli kitap, podcast gibi konuşma odaklı içeriklerde daha rahat ve anlaşılır bir konuşma performansı sunuyor. Uygulama, ek olarak ekolayzır ayarlarını değiştirmeyi ve batarya durumunu öğrenmeyi de mümkün kılıyor.

Kompakt tasarımıyla her an yanınızda

Günlük hayatta kullanımı kolaylaştıran özellikleri ve Siri, Google Asistan, Alexa gibi sesli asistan destekleri sunan HD 350 BT ve HD 450 BT, mükemmellik ve özgürlük arayanlar için isabetli bir seçim.

Minimalistik tasarım öğeleri içeren beyaz ve siyah renk seçenekleri ile yüksek kaliteli, sıra dışı bir kablosuz ses deneyimi yaşatan iki model; kompakt katlanabilir yapılarıyla müzik tutkunlarının her an yanında.

Sennheiser HD 350 BT satış fiyatı: 869 TL
Sennheiser HD 450 BT satış fiyatı: 1499 TL

Bircom hakkında:

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta, Sennheiser, KEF, Bluesound, NAD, Audioengine ve Astell&Kern gibi tümü kendi alanında teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Tüketici elektroniğinin önde gelen markalarının seçkin ürünlerini sunan Bircom; kulaklık, hoparlör, müzik çalar ve ses sistemleri kategorilerinde özenle seçtiği ürün koleksiyonunu genişletmeyi sürdürmektedir.

Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.

Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında listede 8 kez yer almaya başarısını göstermiştir. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

  

 

Hifilife hakkında:
2018 yılında kurulan Hifilife, Sennheiser, Astell&Kern, KEF, Bluesound, NAD, Audioengine, Oehlbach gibi her biri alanında lider olan markaların özenle seçilmiş ürün koleksiyonunu Mart 2018’den beri Kanyon’da, 2019 itibarıyla da Acarkent Coliseum’da yer alan deneyim mağazalarında ziyaretçileriyle buluşturmanın yanı sıra, http://www.hifilife.com adresinden de ürünlerini tüketiciye ulaştırıyor. Hi-Fi kalitesinde sese sahip kulaklıklar, taşınabilir ve ev tipi hoparlörler, pikaplar, amplifikatörler ile dinleme deneyimini mükemmel hâle getirmeyi amaçlıyor. Hifilife deneyim mağazasında dileyen herkes kulaklık veya hoparlör gibi ürünleri satın almadan önce sıcak bir kahve eşliğinde deneme fırsatına sahip olabiliyorlar. Müzisyen ve müzik tutkusu olan kişilerden oluşan Hifilife ekibi sadece ürünleri değil, doğrudan müziği deneyimlemelerini sağlayarak ziyaretçileri unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor. 360 derece taşınabilir müzik bileşenlerini sunabilme farkı yaratan Hifilife, aynı zamanda evde müzik dinleme deneyimini de en iyi şekilde geliştiriyor.

%d blogcu bunu beğendi: