MACERA TUTKUNU BABALARA ÖZEL “CROSS WANDERLUST”

Dünyanın en büyüleyici doğa manzaralarından ilham alınarak tasarlanan yepyeni Cross Wanderlust Koleksiyonu ile babanız dünyayı parmaklarının ucunda hissedecek…

Kristal mavisi Malta Denizi, baş döndürücü Anteleope Kanyonu, karlı Everest Dağı ve  yemyeşil Borneo yağmur ormanlarından ilham alınarak tasarlanan Cross Wanderlust koleksiyonu seyahat tutkusunu  tetikleyerek gezgin ruha dokunmayı başarıyor.

Wanderlust Koleksiyonu dünyada eşi benzeri olmayan güzelliklerden yola çıkarak tasarlanan dört farklı tasarımıyla modayı yakından takip edenlerin ve seyahat etmeyi sevenlerin keşif arzularını parmaklarının ucuna getiriyor.

Cross Wanderlust Koleksiyonu; gövde üzerine özenle işlenen metalik gravürlü desenleri, parlak beyaz lake gövde üzerine krom, altın ve metal kaplamalı aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Ömür boyu mekanik garantiye sahip kalemler desenleri ve renklerinin tonlarıyla günün modasını çağrıştıran ve aynı zamanda da huzur veren eşsiz bir koleksiyon olarak öne çıkıyor.

Cross Wanderlust Koleksiyonu’ndaki birbirinden özel dolmakalem, tükenmezkalem ve rollerball kalemlerden biri babanız için seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor. 

 

1984 yılından itibaren Cross’un Türkiye distribütörü olan Scrikss Kalem, Cross’un yenilikleriyle hayatımıza şıklık katmaya devam edecek.

www.scrikss.com.tr

%d blogcu bunu beğendi: