Kozmonot Bomonti Bahçeye İndi

Kozmonot Bomonti, sıkı güvenlik önlemleriyle popülerliğini korumaya devam ediyor. Hijyenik önlemleriyle misafirlerine güven dolu bir ortam sunan Kozmonot, artan talepler sonucu sosyal mesafeyi koruma amacıyla  her Cuma – Cumartesi mekanın bahçesini de misafirlerine açıyor.

Bomonti’nin sosyalleşme adresi Kozmonot Bomonti ‘yeni normal’ düzende güvenlik önlemlerini en yüksek seviyeye taşıdı. İç İşleri Bakanlığı’ndan gelen talimatlara ek olarak her hafta temizlik şirketince temizlenen mekanda, tüm misafirlerinin ardından günlük olarak da hijyenik temizlik gerçekleştiriliyor. Oturma alanlarının ve ortak alanların sıklıkla hijyenize edildiği mekan, hijyen kurallarını her şeyin üzerinde tutuyor.

 

 

800 metre kare alana konumlanan şehrin popüler adresi, ön ve arka bahçelerindeki mesafeli sosyalleşme alanlarıyla misafirleirne güven dolu bir ortam sunuyor. Üzeri açık bahçelerinde bitki ve dekorasyonuyla keyif dolu buluşmalara ev sahipliği yapan Kozmonot Bomonti özel gün kutlamaları için kalabalık grupların favorisi olurken, sosyal mesafe kurallarından taviz vermiyor.

Yaza veda edene dek her Cuma – Cumartesi artan talepler sonucunda bahçesini de misafirlerine açan Kozmonot Bomonti, 40’ın üzerinde imza kokteyli, 100 çeşit dünya birası ve gastropub sektörünün en öne çıkan lezzetlerini sunduğu geniş menüsüyle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Adres: Cumhuriyet Mah. Düzoğlu Sok. No:2, 34380 Bomonti – Şişli/Şişli/İstanbul 

%d blogcu bunu beğendi: