Esaslı Babalara Esanslı Old Spice Kokusu!

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası olan Old Spice, Babalar Günü’nde babalarına esanslı bir hediye vermek isteyenlere deodorant, duş jeli ve stick’lerden oluşan yedi farklı koku serisi ile destek oluyor. Old Spice, Babalar Günü’ne özel hazırladığı ürün seti kutusu ile pratik ve esanslı bir hediye alternatifi sunuyor.

   

#EsanslıErkek manifestosu ile modern erkeğin kişisel bakım sürecinde her daim yanında olmayı amaçlayan ikonik marka Old Spice; Whitewater, Captain, Wolfthorn, Bearglove, Strong Slugger, Citron ve Original’dan oluşan yedi farklı koku serisinde tüm babalara uygun bir koku yer alıyor. Erkek bakımına yönelik geniş ürün portföyü sunan Old Spice, antiperspirant deodorant ürünleriyle 48 saate kadar ter kokusuna karşı koruma ve kuruluk sağlıyor, kıyafetlerde iz yapmıyor.

Esaslı Babalara Özel Esanslı Ürün Seti

Babalar Günü için özel bir ürün seti kutusu hazırlayan Old Spice, hızlı, pratik, aynı zamanda çok esanslı bir hediye alternatifi ile tüketicilerine destek oluyor. Babalar Günü hediye kutusunda babaların günlük bakımını tamamlayacak Old Spice Whitewater tıraş sonrası losyon, Whitewater stick deodorant ile Captain 2si1 arada duş jeli ve şampuan yer alıyor.

 

Üstün formülü ile her kullanımda benzersiz bir deneyim yaşatan Old Spice; kendisiyle dalga geçebilen, özgüvenli, yerine göre hareket eden, mizahı kuvvetli, renkli kişiliğini gözler önüne seren, güldürürken düşündürmeyen, eğlenceli ve esanslı babaların da vazgeçilmezi olacak.

Old Spice Babalar Günü özel kutusu tavsiye edilen satış fiyatı: 59.90TL

%d blogcu bunu beğendi: