ERKEK KOLONYASININ RENKLİ DÜNYASI

Sokak grafiti sanatından ilham alan, kişisel erkek bakım markası Marmara Barber; ister tıraş sonra ister gün boyu rahatlıkla kullanılabileceğiniz birbirinden farklı renk ve kokuya sahip Kolonya Serisi’ni sunuyor.

 

Marmara Barber Kolonya Serisi; serinletici kokusu ile kendinizi temiz hissetmenizi sağlarken yüksek parfüm içeriği sayesinde çok uzun süre etkisini kaybetmiyor. Formülünde kullanılan yüksek alkol, ıslak bir tıraştan sonra cildi dezenfekte ediyor. Marmara Barber Kolonya Serisi; birbirinden farklı uzun süre kalıcı kokusu ile sakal parfümü olarak da kullanım imkanı sağlıyor.

Marmara Barber Kolonya Serisi’nde: Turunçgillerin canlandırıcı kokusuyla eşsiz ferahlatıcı enerjisi veren Marmara Barber No.1; taze ve soft notaları ile Marmara Barber No.2; ağaçsı bir baz üzerine mine çiçeği, köknar balsamı ve yasemin ile kombine edilmiş Marmara Barber No.3; lime, bergamot ve odunsu notlardan oluşan Marmara Barber No.4 bulunuyor. Ayrıca seriyi bergamot, taze nane ve paçuli içeren Barber No.13 ve greyfurt, portakal notalarının pembe biber ve sardunya yaprakları birleştiği Marmara Barber No.14 deluxe seçenekleri tamamlıyor.

 

250 ml sprey şişe, 50ml pet dökme şişe, 400 ml ve 500 ml cam dökme şişe ambalajlarındaki Marmara Barber Kolonya çeşitleri; www.marmarabarber.com, trendyol, hepsiburada gibi online satış portallarında yer alıyor.

 

Marmara Barber Kolonya, 50ml. 9,95 TL

Marmara Barber Kolonya, 250ml.  27,95 TL

Marmara Barber Kolonya, 500ml. 39,95TL

Marmara Barber Kolonya, (No13 ve No14) 400ml. 47,50 TL

%d blogcu bunu beğendi: