Denizin mucizevi gücü ile erkek bakım serisi

Soğuk kış günlerinde erkek cildinin de özel bakıma ihtiyacı vardır.  Dalton Marine Cosmetics erkek cildinin ihtiyaçlarını dikkate alarak, DEEP SEA özel erkek bakım serisini geliştirdi. Bu seride, cildi yağlı ve gözenekli olanlar için matlaştırıcı sıvı, kuru ciltler için nemlendirici balsam ve göz bakımı için roll-on stick bulunuyor. Serinin bakım mucizesi; Celumer deniz özü, saf derin deniz suyu, Klamath Gölünden gelen mavi yosun özünden geliyor.

Erkek cildi, kadın cildine göre farklı özelliklere sahiptir… Daha kalın ve daha yağlıdır…  Bu özellikleriyle erkek cildinin farklı bir bakıma ihtiyacı vardır. Dalton Marine Cosmetics, erkek cildinin  bu özel ihtiyaçlarını dikkate alarak Deep Sea erkek bakım serisini geliştirdi ve kullanıcılarına sundu.

Erkek cildine özel üretilen bu seri, Celumer deniz özü, saf derin deniz suyu, doğal mineraller, Klamath Gölünden gelen mavi yosun özü ve Amerikan yerlileri tarafından bulunan Tıp Gölünden elde edilen eser elementlerden oluşur. Cilt üzerinde olumlu etkisi olduğu kanıtlanan bu aktif bileşenlerle, yıpranmış cilt derinlemesine onarılıyor ve nem oranı artıyor. Böylece  cilt, daha güçlü ve canlı bir görünüm kazanıyor.

Gözenekli ve yağlı ciltlere özel  
Dalton  Marine  Cosmetics Deep Sea Matlaştırıcı Sıvı, cildi gözenekli ve yağlı olan erkek cildi için özel üretildi. Ciltteki yağlanmadan kaynaklanan parlamayı nötralize eden bu ürün, içerdiği yüksek miktardaki deniz minerali ve yararlı besin maddeleri ile cildi besliyor. Cilt tarafından hızla emilen matlaştırıcı sıvı, cildi yenileyerek canlı bir görünüm kazandırıyor.

Göz çevresine özel  
Erkeklerin cilt yapısı kalın olsa da göz çevresindeki cilt dokusu daha ince… Bu yüzden göz çevresi özel bir bakım istiyor. Bu noktada da Dalton Deep Sea  göz Roll On, erkeklerin imdadına yetişiyor. Göz çevresindeki kırışıklıklara karşı etkili  Dalton Deep Sea  göz Roll On, aynı zamanda yorgun gözlere genç bir görünüm ve canlılık kazandırıyor. Cepte taşınabilen uygulaması çok kolay olan serinletici Dalton Deep Sea  göz Roll On, cildi güçlendiren mineraller ve besinler içeriyor. Celumer deniz özü, mavi yosun ve denizin derinliklerinden gelen mineralllerle erkekler dünyaya daha enerjik bakıyor.

Erkekler, ciltlerinin nem ihtiyacını Dalton Deep Sea Nemlendirici Balsam ile karşılayacaklar.  Nemlendirici balsam cilde yoğun nem verirken, cildi güçlendirici etki sağlar. İçeriğindeki Celumer deniz özü ve besleyici mavi yosun özü ile erkek cildini onarırken cilde mineral takviye eden nemlendirici balsam, cildin alt tabakalarında bile mükemmel bakım sağlar. Balsamın cilt üzerinde herhangi bir yağlı tabaka hissi bırakmadan hızla emildiğini de belirtelim…

Sabah ve akşam bakımı
Dalton Deep Sea Erkek Bakım Serisi’ndeki ürünler sabah ve akşam temiz cilde uygulanır. Göz bakımında kullanılan  Dalton Deep Sea Roll on ise sabah-akşam göz çevresine nazikçe uygulanmalı. Bu ürün sonrasında ise nemlendirici balm ya da matlaştırıcı sıvı ile bakıma devam edilmeli.

 

%d blogcu bunu beğendi: