BEYMEN İLE EVDE BAKIM ZAMANI

Kendine iyi bakmanın ve sağlıklı görünmenin daha da önem kazandığı bu günlerde, dünyaca ünlü markaların ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatacak, gününüzü daha da keyifli hale getirecek en seçkin ve en yeni kozmetik ürünleri, www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

 Kişisel bakımımıza her zamankinden çok dikkat ettiğimiz bu günlerde, kendine özen gösteren erkeklerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünler www.beymen.com’da

ACQUA DI PARMA Barbiere Sakal Serumu

Tatlı badem ve nar çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile ACQUA DI PARMA Barbiere Sakal Serumu, erkeklerin kişisel bakım ritüeline mükemmel bir katkı sağlıyor.

ACQUA DI PARMA Barbiere Sakal Serumu 30 ml beymen.com satış fiyatı: 340 TL

 

AVEDA Invati Canlandırıcı Erkek Saç Bakım Kürü

Zerdeçal, ginseng ve E vitamini bileşenleri içeren formülü ile AVEDA Invati Canlandırıcı Erkek Saç Bakım Kürü, saç derisini canlandırarak mikro dolaşımı hızlandırıyor ve saç tellerini kalınlaştırarak, saç dökülmelerini önlemeye yardımcı oluyor. Saç derisine önden arkaya düz çizgiler halinde uygulanan ürün, masaj ile uygulandıktan sonra durulanmıyor, şekillendirici olarak da kullanabiliyor.

AVEDA Invati Canlandırıcı Erkek Saç Bakım Kürü 125 ml beymen.com satış fiyatı: 379 TL

 

CLARINS Men Revitalizing Cilt Bakım Jeli

25 yaş üstü erkekler için tasarlanan CLARINS Men Revitalizing Cilt Bakım Jeli, cilt rengini eşitleyerek sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Yorgunluk belirtilerini azaltan jel, içeriğindeki Goji Berry ile enerji verirken, yulaf şekeri ise cilt çizgilerini yumuşatıyor.

CLARINS Men Revitalizing Cilt Bakım Jeli 50ml beymen.com satış fiyatı: 386,00 TL

 

VILLAGE 11 FACTORY Factory Men’s All In One Fluid

VILLAGE 11 FACTORY Factory Men’s All In One Fluid, özel formülü ile kurumuş ve matlaşmış cilt dokusunu düzenleyerek nemlendiriyor ve sağlıklı görünüme kavuşturuyor.

VILLAGE 11 FACTORY Factory Men’s All In One Fluid 150 ml beymen.com satış fiyatı: 150 TL

%d blogcu bunu beğendi: