TÜM SEMPATİSİYLE beMAN ON AIR’DA BU AY : CİHAN ŞİMŞEK

Genç ve kariyerinin başlarında olan başarılı bir oyuncu. Her geçen gün adından söz ettiren, esprili ve bir o kadar sempatik. Bu ay tüm merak edilenleriyle beMAN konuğumuz Cihan Şimşek!

Almanya doğumlusun. Nasıl başladı bu serüven? Ne zaman geldin İstanbul’a?Aslında çok uzun bir Almanya serüvenim olmadı. Anne tarafım Almanya’da yaşıyordu, bizimkilerde sık sık ziyaretlerine gidiyordu. Açıkçası orada doğduktan sonra sadece birkaç ay kalmışız ve Türkiye’ye dönmüşüz.

Yaşın oldukça genç ve kariyerin çok küçük yaşlarda başlamış. Peki bu macera nasıl bu kadar erken başladı?

Kuzenim aynı zamanda da şu an ki menajerim, bundan 15 sene önce bir ajansta cast direktörlüğü yapıyordu. Onun vasıtası ile ajans ve bu sektörle tanıştım. Ama ilk projemde yer almam tamamen şans eseriydi. O dönemde Bez Bebek adlı diziye Selim karakterini arıyorlardı ve onaylanan bir oyuncu vardı. O seçilen oyuncunun kazayla kolunu kırması sonucunda görsel olarak başka bir oyuncu arayışına girdiler ve bilin bakalım kimi buldular 🙂

4N1K dizisi harikalar yarattı. Nasıl birleşti yollarınız?

Hanımköylü dizi projesindeyken iki farklı sinema filminin senaryosu geldi. Senaryoları ilk okuduğumda 4N1K’nın sıcaklığı ve samimiyeti beni çok etkiledi. Uzun zamandır da böylesine bir gençlik projesi yapılmıyordu. Rolü çok sevdim, çok istedim ve benim oldu.

Devamı ve daha fazlası beMAN’de. beMAN Dergilik ve App Store’da!

%d blogcu bunu beğendi: