EKİM SAYIMIZIN KAPAK KONUĞU GAZAPİZM’İN BACKSTAGE GÖRÜNTÜLERİ SİZLERLE

 

 

Anıl Acar, sahne adıyla Gazapizm. Rapçi. Sokak ağzıyla bestelediği parçaları ile sokağın sesi olan bir müzisyen. İsyankar, asi, doğal, farklı ve çok gerçek. “Ölüler Dirilerden Çalacak” klibi ve single’ı yeni. İzleyince duvara çarpıyorsunuz, adeta tosluyorsunuz. Sarsıcı ve çok iyi. Şarkısı çok güçlü, mesajları doğru, tıpkı kendisi gibi dosdoğru. Başarılı müzisyen, her gün bizi daha fazla şaşırtmaya ve kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.

Bugünlerde başka bir heyecanla da karşımızda. Moda dünyasında  ses getirecek bir projeye imzasını attı.  “Adımın Ses Getirsin” kampanyası ile kendi Kinetix X Gazapizm kapsül koleksiyonunu hazırladı. Amaç ulvi. Elde edilen gelir, “Umut Çocukları Derneği”ne bağışlanacak.  Sanatçı, bu ürünlerin gelirinden hiçbir kazanç sağlamıyor. Tüm kazanımlar çocuklara gidecek. Böyle bir adam işte.  Sokak çocukları için çırpınıyor. Kişiliğinden ve prensiplerinden asla ödün vermeden, yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Daha önce de “Hayatın heyecanı meyecanı yok” dedi. Ama öyle heyecan kattı ki hayatımıza  çıkamıyoruz o çukurdan. Hissettiklerini  özgürce söyleyecek  cesur bir yüreği var. Aktivist, anarşist, marjinal, başına buyruk, ne istediğini bilen, yenilikçi, akıllı, zeki, yetenekli, çok sağlam bir adam. Gazapizm ile bir araya geldik  ve ters köşe, farklı bir  çekim gerçekleştirdik.  

%d blogcu bunu beğendi: