YILIN EN CİCİ BABASI EN BAŞ BELASI ÇOCUKLARINA KARŞI!

BKM yapımı, yılın en cici filmi “Cici Babam”  ekibi Kanyon’da, yakın arkadaşları ile filmi izledi.

Güldür Güldür ailesinin mutfağından çıkan “Cici Babam”ın özel gösteriminde, filmin yönetmeni Meltem Bozoflu Gölebeyi ve oyuncular Onur Buldu, Mahir İpek, Yasemin Conka,Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Derya Karadaş, Burak Topaloğlu, Alper Kul, İrem Sak ve Uğur Bilgin basına, kahkaha dolu sohbetleriyle filmlerini anlattılar.

Mahir İpek

ÇOK CİCİ BİR FİLMİMİZ VAR

Mahir İpek: “Çok güzel bir çalışmaydı. Kendi içimizde yaşadığımız o heyecan bitti, artık seyirciyle buluşma heyecanını yaşıyoruz. Çok heyecanlıyız” dedi. Ardından Yasemin Conka da heyecanını şu cümlelerle paylaştı:  “Çok heyecanlıyız, çok güzel bir süreçti. Güzel bir film çektiğimizi düşünüyorum ben. Çok cici bir filmimiz var. İnşallah seyircimiz de beğenir”.

 

BİRBİRİNE ÇOK YAKIŞAN BİR AİLE

Onur Buldu’nun (Hacı Tekin) eşi Ayşe’yi canlandıran Derya Karadaş “Çok cici bir hikaye, birbirinden çok farklı, bu farklılıklarıyla çatışan ama bu çatışmayla beraber birbirine çok yakışan tatlı bir aile. Cici Babam’ız Tanju’yu Mahir (İpek) oynuyor” dedi.

Basın mensupları filmin konuk oyuncuları, afişte karakterleri gereği tanınmayacak halde görülen  Alper Kul ve İrem Sak için “Alper Bey ve İrem Hanım’ı dışladınız mı?” diye espirili bir dille sordu.

Onur Buldu: “Şimdi Alper ve İrem’i neden dışladık? Şu tiplerine bakar mısınız? Nasıl dışlamayalım? Alper Kul’un gerçek yüzü bu filmde ortaya çıkacak” diyerek herkesi güldürdü.

 

MAĞARADA ZOR ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞTIM

Bir şamanı canlandırarak konuk oyuncu olan Alper Kul da cevabıyla güldürdü: “Ben bir mağarada çalıştım. Sabahlara kadar mağarada zor şartlar altında bir gün boyunca çalıştım, çok emeğim var”.

 

BU FİLMİN İÇİNDE İYİLİK VAR

 

Kapanış konuşmasını ise yönetmen Meltem Bozoflu Gölebeyi yaptı: “Çok severek bir film yaptık, umarım severek de izlenir. İçinde iyilik olsun diye uğraştık” dedi.

Filmde, herkes çok komik herkes çok “cici”!

İşte en “cici” aile:

Hacı (Onur Buldu) ve  Mahmut (Onur Atilla)  gece ile gündüz gibi farklı iki erkek kardeş!

Kızkardeşleri Fatoş (Meltem Yılmazkaya) ise ikisinden de farklı ve Abdülkadir ( Burak Topaloğlu)’e çok aşık!

EN CİCİ AŞKLAR BU FİLMDE!

Filmin tek  aşığı evin kızı değil!  İsviçre’den gelin gelen Ayşe (Derya Karadaş) de çiğ köfte ustası eşi Hacı (Onur Buldu)’ya çok aşık.

Ve ailenin nar üreticisi annesi Melahat (Yasemin Conka) de köyün gitar öğretmeni Tanju (Mahir İpek)’ya abayı yakmış!

Ailenin yeniden biraraya geldiği, aşkı ve aile olmayı kendince yöntemlerle, güldürerek öğrendiği film 20 Nisan’da sinemalarda!

Filmi “Güldür Güldür” projesinin de yazarları Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Şükrü Özbey yazdı, Meltem Bozoflu Gölebeyi yönetiyor.

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: