Vans ve SE Bikes Yeniden Bir Arada

Vans ve SE Bikes, ayakkabı ve giyim koleksiyonuyla bisiklet dünyası ile ilgili her şeyi kutlamak için ikinci kez buluşuyor. Efsanevi BMX markası ve Vans, özel bir renk yelpazesine sahip EVDNT UltimateWaffle™ ve Sk8-Hi® Reissue’nun ilk çıkışıyla “Off The Wall” bisiklet kültürünü kutlamak için bir araya geliyor.

SE Bikes, retro BMX dünyasını kasıp kavuran, dünyanın ilk 29” BMX bisikleti olan Big Ripper’ı 2009’da piyasaya sürdü. Big Ripper, Bike Life sahnesinde bir numaralı bisiklet olmaya devam etti. Efsane bisiklet ikinci Vans x SE Bikes koleksiyonu için de ilham kaynağı oldu.

Bisiklet kültürü mirası ve gelişimi için Vans ve SE Bikes, EVDNT UltimateWaffle™’ın özel renk grubunu sunmaktan gurur duyuyor. Eşsiz UltimateWaffle™ yapısını kullanan EVDNT UltimateWaffle™, daha fazla yastıklama, dayanıklılık ve destek için dahili UltraCush™ iç taban ile dengeleyici gövdeyi birleştiren yarı saydam bir dış tabana sahip. LuxLiner™ iç kısmı, tüm gün pedal çevirip bisiklet sürerken daha fazla destek ve rahat kullanım için mükemmel bir uyum sağlıyor. Stil, biçim ve dayanıklı işlev için şık, nefes alabilen örgü üst kısım ve delikli süet yüzeylerle tamamlanıyor. Dilde klasik bir Vans “Off The Wall” logosu ve topuk dolgusunda SE Bikes logosu bulunuyor.

EDİTÖR : NAYMAN BATIMOR

%d blogcu bunu beğendi: