VANS VAULT EN ATEŞLİ İŞ BİRLİĞİNİ WTAPS İLE YAPIYOR!

Vans Vault, dünyaca ünlü Japon erkek giyim markası WTAPS ile 13 parçalık yeni bir koleksiyon için tekrardan bir araya geliyor.

Yeni sezonda Vans Vault ile lüks erkek giyim markası WTAPS, Japon işçiliğini Vans’in ikonik tasarım estetiğiyle buluşturmak için; 13 parçalık kıyafet, aksesuar ve ayakkabıdan oluşan eşsiz bir koleksiyon ile tekrardan bir araya geliyor.

Vans Vault ve WTAPS’in son iş birliği, Vans’in en ikonik dört ayakkabı modelini modern grafik desenlerle birleştiriyor, geleneksel ve yeni nesil tasarımı kusursuz bir denge ile sunuyor. WTAPS, Vans’in en popüler modellerinden biri olan OG Sk8-Hi LX’in yanlarına eklediği canlı turuncu ve mavi alev desenleriyle ayakkabıyı ustaca farklı bir noktaya taşıyor. Vans x WTAPS iş birliğinde OG Half Cab LX modeli yeniden yaratılıyor ve gri, dijital bir kamuflaj deseniyle karşımıza çıkıyor. Bunların dışında, Classic Era LX modeli de WTAPS dokunuşuyla yeni bir hale bürünüyor ve timsah dokulu yan paneller ile ayakkabının ucundaki siyah ve lacivert detaylar ile tamamlanıyor. OG Old Skool modeli ise, WTAPS yorumuyla yeşil ve maviye bürünüyor.

Vans x WTAPS koleksiyonunda, kıyafetlerin yanı sıra yeşil bir spor çanta yer alıyor. Dijitalleştirilirmiş kamuflaj desenlerinin kullanıldığı koleksiyondaki kıyafetler arasında yer alan uzun kollu tişörtler ve kapüşonlu üstler; alev desenli detaylar ve “waffle lovers club” yazısı ile karşımıza çıkıyor.

 

WTAPS felsefesi doğrultusunda, Vans x WTAPS iş birliği tasarım sürecinin her bölümünü benimsiyor. Koleksiyon, Vans ve WTAPS markalarının ikonik yönlerini öne çıkarırken, ince ve dikkatli bir şekilde tasarlanan ürünlerdeki klasik estetiği ve işçiliği de vurguluyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: