Ünlüler Edis’li Yedigün Partisinde “Çok Çok” Eğlendi!

Son zamanların en çok konuşulan ismi Edis, yeni sezona Yedigün reklamıyla hızlı bir giriş yaptı. Genç şarkıcı Edis’in ev sahipliğinde Yedigün’ünyüzleri gülümseten, eğlenceli ve enerjik reklam filminin izlendiği parti, çok sayıda ünlü ismin katılımıyla geçtiğimiz akşam Limoncello’da gerçekleşti.

Edis’in, Yedigün reklam filmi şarkısı “Çok Çok”u da seslendirdiği partiye; Alina Boz, Berfin Erdoğan, Burcu Binici, Damla Çolbay, Ebru Şahin, Emre Taşkıran, Funda Eryiğit, Gürbey İleri, İrem Sak, İsmail Demirci, Hande Soral, Sarp Can Köroğlu, Seçkin Piriler, Seda Akman, Serhan Onat, Şirin Ediger, Tayanç Ayaydın, Sally Ghalayin, Tuvana Türkay ve Zeynep Koçak gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Enerjisiyle herkesi yerinden kaldırıp dans ettiren Edis’in önümüzdeki günlerde ekrana gelmeye hazırlanan reklam filmi, davetliler tarafından çok beğenildi.

Yeni reklam filminde Yedigün içenler kendilerini günlük hayatın sıradan anlarından kurtarıp, Edis’in konser verdiği meyve bahçesinde buluyorlar. Bu sene Yedigün reklam filmi serilerinde Edis enfes meyve tadıyla “Yedigün seni alır götürür” diyecek. Edis ilk reklam filmi tecrübesinde, yüksek performansıyla oyunculukta da kendini göstermeyi başardı.

Reklam filmi için çok heyecanlı olduğunu belirten Edis; “Yedigün benim yıllardır en sevdiğim içecektir. Böyle sevdiğim marka ile iş birliği yapmaktan dolayı çok mutluyum. Yüzleri gülümseten, dinamik, eğlenceli ve enerjik bir reklam filmi oldu. Bu enerjinin izleyicilere de geçeceğine inanıyorum” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: