ÜNLÜ İSİMLER, VODAFONE FREEZONE ŞAMPİYONLUK LİGİ GECESİ’NDE BULUŞTU

Espor dünyasının efsane oyunu League of Legends’ın Türkiye Şampiyonluk Ligi isim sponsoru olan Vodafone FreeZone, Türkiye’de bir ilk olan işbirliğini görkemli bir geceyle kutladı. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Gecesi’nde spor, medya ve cemiyet dünyasının ünlü simaları Soho House İstanbul’da bir araya geldi. Vodafone FreeZone’un espor dünyasındaki reklam yüzü Didem Soydan’ın sunduğu gecenin müziklerini Mahmut Orhan yaptı.

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile isim sponsoru olduğu, espor dünyasının efsane ligi League of Legends Şampiyonluk Ligi için özel bir kutlama düzenledi. Soho House İstanbul’da düzenlenen Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Gecesi’nde spor, medya ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi.

Vodafone FreeZone’un espor dünyasındaki reklam yüzü Didem Soydan’ın sunduğu gecenin müziklerini DJ Sona ve Mahmut Orhan yaptı. DJ Sona, enerjik tempolu ritimlerle, sert ritmik atılımlarla ve hülyalı atmosferik parçalarla dinleyicilerini coştururken, Mahmut Orhan da özgün seçimleriyle davetlilere keyifli anlar yaşattı.

%d blogcu bunu beğendi: