TUNCAY NAZLIOĞLU

TUNCAY NAZLIOĞLU

Dünyada iş hayatında genç yaşında başarıya ulaşmış yöneticiler ve patronlara çok daha fazla rastlar olduk. Yüksek enerjileri, girişimcilik ruhuna, gelişime ve değer yaratmaya odaklı liderlik özellikleri bu insanların çok genç yaşta önemli pozisyonlara gelmesini sağlıyor.Kapalıçarşı yıllarında annesine söz verdiği gibi, elinden gelen herkese yardım etmeye çalışan etkileyici ve duyarlı kişi Tuncay Nazlıoğlu, RedBull Türkiye’nin satış direktörlüğüne atandı. Bizde,BeEntertainment Media Group olarak kendisini tebrik ederiz.

Enerji içeceği sektöründeki RedBull Türkiye’nin Satış Direktörlüğü’ne, şirkette 14 yıldır çeşitli pozisyonlarda çalışan Tuncay Nazlıoğlu atandı. 2010 yılından bu yana,Yerinde Tüketim Kanalı Satış Direktörü olarak görev yapan Nazlıoğlu, 1 Ocak 2019 tarihi itibarıyla Satış Direktörü olarak yeni görevine başladı.

Tuncay Nazlıoğlu, 2018 yılında Harvard Kennedy School’da 1 yıl süreli özel bir eğitim programına katıldı. İş hayatına ilk adımı 10 yaşında babasının Kapalıçarşı’daki sarraf dükkanında atan Nazlıoğlu, özellikle satış, pazarlama ve ticaret üzerine altın değerinde tecrübeler edindi. Buradaki tecrübelerini profesyonel iş hayatına taşıyan Nazlıoğlu, 2005 yılında “Muskeeter” olarak girdiği RedBull Türkiye’de çeşitli görevleri üstlendi. 2011’de On Premise yani Yerinde Tüketim Kanalı Satış Direktörü olarak atanan Nazlıoğlu bu süreçte, Türkiye’deki ticaret ortamına dair anlayışı, girişimci yapısı gelişime ve değer yaratmaya odaklı liderlik özellikleri doğrultusunda Satış Direktörü görevine getirildi.Tuncay Nazlıoğlu ile ilgili haberlerin tümüne ulaşmak için tuncaynazlioglu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

%d blogcu bunu beğendi: