Tommy Hilfiger, #WhatsYourDrive

Efsane İngiliz yarış pilotu ve TOMMY HILFIGER erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi Lewis Hamilton’un hayatına ışık tutan dizinin bu bölümünde erkek kardeşinin, annesinin ve babasının Lewis’e nasıl ilham verdiği, zorlukları gelişme ve mücadele etme fırsatı olarak görmeyi öğrettiği hakkında kişisel hikayeler anlatılıyor. Lewis Hamilton, 26 Haziran’da yayınlanan yeni bölümü YouTube, Instagram ve Facebook dahil resmi sosyal medya hesaplarından 18 milyonu aşkın takipçisiyle paylaştı.

Lewis Hamilton’un müzik ve moda sevgisinden, ona her gün yol gösteren değerlere ve başkalarını hayallerinden peşinden gitmeleri için teşvik etme çabalarına kadar her yönüyle ele alan #WhatsYourDrive, ünlü pilotun hayatın her alanında başarılı olma konusundaki inanılmaz iradesini yansıtıyor. Hamilton, bu yolculukta gelecek nesil TOMMY HILFIGER hayranlarına da ilham veriyor. Yeni bölümler 2018 Formula 1® Dünya Şampiyonası yarış takvimine paralel olarak yayınlanıyor.

#WhatsYourDrive serisinin bölümlerine tommy.com’daki paddock sayfasından da erişilebiliyor. Web sitesinin bu özel bölümü, Lewis Hamilton’un marka elçiliğini ve Tommy Hilfiger’ın dört kez Formula 1 Dünya Şampiyonu Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile stratejik işbirliğini kutlarken en yeni kampanya görsellerini, videoları ve koleksiyon görünümlerini dinamik bir platformda sunuyor.

BÖLÜMLER:

3. Bölüm: Still I Rise

2. Bölüm: Never Give Up

1. Bölüm: A Kid With A Dream

%d blogcu bunu beğendi: