Tekrardan Yeşereceğiz

TEMA Vakfı’nın yaptığı açıklamaya göre, ‘Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz’ isimli kampanyanın bağışları www.tema.org.tr, vakıf merkezi üzerinden ve havale/EFT yoluyla yapılabiliyor. Birim bedeli 10 TL olan fidan bağışlarında, en az 3 fidan bağışı karşılığında TEMA Vakfı teşekkür sertifikası gönderilebiliyor. Sertifikalar bağışçının talebine göre kargo, kurye veya e-sertifika şeklinde iletiliyor. Basılı sertifikanın bedeli 3 TL, e-sertifika bedeli ise 1 TL.

Oksijene konuşan TEMA Vakfı Başkanı Ataç bağış kampanyasının detaylarını da değindi: “Bağışçılarımız kampanya ekranında Antalya, Adana, Mersin ve Muğla’nın olduğu dört ilden hangisini tercih ediyorlarsa o ile bağış yapmış olacak. Tercih belirtilmezse vakfımız tarafından illere eşit olarak dağıtım yapılacak. Türkiye’nin ormanlarını yaşatmak için seferber olduk, vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.”

(Havale/EFT bağışları için: Türkiye İş Bankası – Levent Şubesi Hesap Adı: TEMA Vakfı Şube Kodu: 1035 Hesap No: 1488866 IBAN: TR46 0006 4000 0011 0351 4888 66)

 

%d blogcu bunu beğendi: