TECNO’nun marka yüzü Chris Evans oldu

2021 yılının en yakışıklı aktörleri listesinde 3. sırada yer alan Chris Evans ile gerçekleştirdiği iş birliği, marka tarafından TECNO’nun dünya çapındaki globalleşme hedeflerinin bir adımı olarak açıklandı.

 

2020 yılında Türkiye lansmanını gerçekleştiren ve kısa bir süre önce de Türkiye’de üretime geçmek yatırım kararını açıklayan dünyanın önde gelen premium akıllı telefon markası TECNO bu sefer de Chris Evans ile yaptığı iş birliği ile global pazarda dikkatleri üzerine çekti. TECNO’nun bu iş birliği şık, enerjik ve sürekli öncü olarak geliştirilmiş ürün tasarımınlarının vurgulamasında oldukça etkili bir hamle olarak değerlendiriliyor.

Markanın liderlik konusundaki kararlılığının yüzü olan Evans, TECNO’nun ‘genç hisset’ marka sloganını ve mükemmellik arayışını ise somutlaştırıyor.

Mobil kullanıcıların dikkatini çekerek global pazarlarda etkileyici bir yer edinen TECNO’nun oldukça popüler olan CAMON serisi, Türkiye pazarında da kendisine yer buldu. Ülkemizde CAMON 16 ve CAMON 16 Premier modelleri yer alırken, CAMON 16 Premier modeli 64MP arka kamera ve 48MP ön kamerası ile sektördeki en geniş açılı ve en net selfie kamerasına sahip. Chris Evans’ın Türk kullanıcılara muhteşem özelliklerini sunacağı yeni CAMON modelinin ise bu yılın sonunda Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

%d blogcu bunu beğendi: