ŞIKLIĞI VE RAHATLIĞI BİR ARADA SUNAN AVVA MURAT BOZ KOLEKSİYONU N11.COM’DA!

Spor giyinirken bile şıklığından ödün vermek istemeyenler için AVVA’nın Murat Boz ile beraber hazırladığı 18-19 Sonbahar/Kış Murat Boz Koleksiyonu n11.com’da satışa sunuluyor.

Hayatı rahat ve şık yaşamak isteyenler için AVVA ile smart-casual bir koleksiyon hazırlayan Murat Boz, 18-19 Sonbahar/Kış modasına iddialı bir giriş yapıyor. Konserden iş görüşmesine, alışverişten yemeğe günün her saatine ve herkesin tarzına uyan rahat ve şık AVVA Murat Boz Koleksiyonu n11.com’da satışa sunuluyor. Kışın dolapların vazgeçilmez parçalarından olan kabanlar, deri ceketler, montlar, hırkalar ve kazaklar Murat Boz’un şık tasarımlarıyla n11.com’da satışta!

Smart-casual kombinler ile hayatı rahat ve şık yaşa!

2000 yılında kurulan AVVA, kurulduğu günden bu yana erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında farklı ve iddialı olmayı hedefliyor. Kısa sürede önemli Türk erkek giyim markaları arasında yer alan AVVA, özgün ve şık tasarımları ile moda dünyasına farklılık yaratmaya devam ediyor.  Genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan bir moda dili taşıyan AVVA, 18-19 Sonbahar/Kış sezonunda Murat Boz ile tasarladığı koleksiyon ile rahatlığı ve şıklığından ödün vermeyenlerle bir araya geliyor. Casual-smart giyinmeyi sevenler için tasarlanan AVVA Murat Boz Koleksiyonu n11.com’da satışa sunuluyor.

%d blogcu bunu beğendi: