Shawn Mendes Vücudunu Neye Borçlu

Shawn Mendes son yılların en önemli müzisyenlerinden biri. Sosyal medyada Vine uygulamasına yüklediği coverları ile birkaç gün içerisinde binlerce kişinin takibe aldığı Shawn, yeteneği ve sempatikliği ile sadece dünyanın ilgisini toplamış durumda. Kanadalı müzisyen pop müziğin en geç öncülerinden biri olsa da güçlü sahne performansı, duruşu ve fiziği ile de oldukça iddialı. O kadar ki birçok takipçisi onun fiziğini hangi egzersizlere borçlu olduğunu merak ediyor!

Mükemmel vücut ölçüleri ve estetik anatomisi ile herkesi kendine hayran bırakan Shawn Mendes’in bir fitness bağımlısı olduğunu bilmiyorsanız artık öğrenme vaktiniz geldi. Çoğu ünlünün uyguladığı gibi sıkı ve kurallarla dolu beslenme planları yerine daha fazla antrenman yapmayı tercih eden Kanadalı pop yıldızı haftanın 5 günü antrenman yapıyor. Antrenmanları kondisyon, kardiyo ve ağırlık antrenmanları ile şekilleniyor. Beslenme yerine antrenman üzerine yoğunlaştığı için tahmin edebileceğiniz gibi antrenmanları da yoğun geçiyor.

Rolling Stone dergisine verdiği bir röportajda fiziğinin ve antrenmanın onun için öneminden bahsederken beslenme konusunda ne kadar dayanıksız olduğunu şu sözlerle ifade ediyor: “Konu diyet olduğundan konuşulacak en iyi kişi ben değilim. Eğer önümde bir tabak patates kızartması var ise kesinlikle buna hayır diyemiyorum.” Yani anlayacağınız, çoğumuz gibi Shawn da sevdiği yemeklerden vazgeçemediği için tercihini antrenmanı artırmaktan yana kullanıyor.

Mendes’in kendini emanet ettiği antrenörü Josh Adamson. Adamson ünlü yıldızın antrenmanlarını sık sık kendi Instagram hesabından da paylaşıyor. İkili birlikte birçok farklı egzersiz uyguluyor

EDİTÖR : NAYMAN BATIMOR

%d blogcu bunu beğendi: