RÖPORTAJ | KAAN TATLITUĞ

Çok yakışıklı, cool, kendine özgü tarzı olan, yenilikçi bir Dj. Müziği hayatının merkezine koymuş, işini ilk günkü heyecanla yapıyor. Her yeniliği adım adım takip ediyor ve kendine uygun hale getirip uyguluyor. Bu sıralar albüm çıkarma planları yapan Kaan Tatlıtuğ’un adını, daha çok duyacağız gibi…

 Sosyal medyada tanınan birisin. Özellikle Instagram paylaşımlarında nelere dikkat edersin?
Instagram paylaşımlarımda özen gösterdiğim tek şey; kendi ruhumdan uzaklaşmamak… Paylaştığım her fotoğraf beni yansıtıyor. Daha fazla like alabilmek için özel bir dikkat göstermiyorum ve bunu yapanlara da karşıyım.

 Kendini yakışıklı buluyor musun? Dış görünüm senin için ne ifade ediyor?
Yakışıklılık veya güzellik, yani dış görünüş göreceli bir kavramdır. Ben, her zaman insanın kalp güzelliğinin dışına vurduğuna inanırım ve bu konuda kendime haksızlık edemem, kendimi yakışıklı buluyorum.

Karşı cinste seni en çok ne etkiler?

İçindeki çocuk… Bir kadının beni etkilemesi için içindeki çocukla tanıştırması yeterli. Zor beğenirim ama çabuk tav olurum.

Spor hayatının neresinde yer alıyor? Hangi sporlarla uğraşıyorsun?
Spor vazgeçilmezimdir. Her gün düzenli olarak parkta koşuyorum ve kickbox yapıyorum. Salonlara tıkılıp ağırlık çalışmak, pek bana göre değil.

Günlük stilini nasıl tanımlarsın? Yanından ayırmadığın bir aksesuarın var mı?

Giydiğim kıyafetler, o günkü moduma göre değişiyor… Genel olarak, spor şık giyinmeyi tercih ederim. Saat kullanmayı sevmiyorum, onun yerine tarzıma uygun bileklikler tercihimdir.

 Dinlemek isteyenler, seni hangi mekânlarda bulabilir?

Mekân konusunda biraz seçiciyim… Genel olarak private partilerde, eventlerde ve lansmanlarda sahne almayı tercih ediyorum. Fakat yoğun istek üzerine, müzik tarzıma uygun mekânlarda da sahne alabiliyorum.

 Ne tarz müzik dinlersin? Kendi müziğin ve dinlediğin müzik arasında fark var mı?

Türk pop müziği ve R&B vazgeçilmezimdir. Kendi dinlemediğim ve eğlenmediğim şarkıyı çalmıyorum. Çünkü gelen misafirlerimizin mekândan memnun ayrılması, benim için çok önemli.

 Yakın gelecek planlarında, kariyerinle ilgili neler var? Seni nerelerde görebileceğiz?

Tek bir planım var. O da; müzikle yaşamaya devam etmek… Müziğin olduğu her yerde beni görebilirsiniz. Her an kendi albümümü çıkarabilirim ama bu dj’liği bırakacağım anlamına gelmiyor. Hepsinin yeri çok ayrı…

 

%d blogcu bunu beğendi: