Rado’dan Babalara En Güzel Hediye

İsviçreli saat tasarımcısı Rado Babalar Günü’nde en güzel hediyeyi bulmanıza yardımcı olmak için çok şık Matchpoint modelini sunuyor.

Rado’nun Matchpoint modeli sportif ve şık tarzdan hoşlanan erkeklere çok uygun. Bir önceki HyperChrome Match Point gibi, bu model de hem tarz hem de sportif çizgiler taşıyor. Yenilenmiş mavi renkli kadranında ister kronograf saniye sayar, ister kronograf dakika sayar, isterseniz de kronograf saat sayarı mevcut. Bir tenis maçını anımsatacak şekilde saniye sayacına 00, 15 ve 40 rakamları konuldu. Tenis dünyasından dokunuşlar eklenmiş olan bu saatte saat kronografı da file gibi tasarlandı.

Match Point takometresi sayesinde hızınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi ölçmenize yardımcı oluyor; bu da saate daha da sportif bir hava katıyor. Yüksek teknoloji seramiği kullanımı sayesinde saat daha da sofistike hale getirildi; metalik bir parlaklık ile mat renkler harmanlanarak ise saate kontrasttan gelen bir estetik katıldı.

 

Babaların spor tarzlarına şıklık katması için tasarlanan Rado Matchpoint bu yılki babalar gününde mükemmel hediye olarak karşınıza çıkıyor.

%d blogcu bunu beğendi: