Prada Fall 2022’ye Yakın Bakış

Miuccia Prada ve Raf Simons’un en yeni erkek giyim serisi “çalışma fikrini kutluyor”.

Milano Moda Haftası Erkekler için Miuccia Prada ve Raf Simons , Prada’nın Sonbahar / Kış 2022 koleksiyonu için 2012 Sonbahar koleksiyonuna benzer şekilde yıldızlarla dolu bir defile sundu .

“Anlamlı moda, anlamlı parçalar düşünüyorduk. İnsanlara kendilerini önemli hissettiren kıyafetler,” diye paylaştı Prada, Vogue ile . “Koleksiyon, tüm farklı alanlarda ve anlamlarda çalışma fikrini kutluyor. Bu pratik, günlük bir şeydir. Ama burada, resmi olarak önemlisin. Sıradan değilsin.”

Kyle MacLachlan , Moda Haftası’ndaki ilk çıkışını deneyimli aktör Jeff Goldblum ile birlikte yaptı . MacLachlan defileyi, şeffaf bebek mavisi uyumlu bir set, eldivenler ve bir balıkçı yaka ile tasarlanmış şık, uzun siyah bir paltoyla açtı. Sex Education’dan Asa Butterfield , lacivert büyük boy blazer ceketi ve balıkçı yaka üzerine katlanmış pantolonuyla sert görünüyordu. Sunumu sonlandıran Goldblum, kollarında ve eteklerinde siyah kürk süslemeli bir pardösüden oluşan tamamen siyah bir topluluk giyerek podyumda yürüdü.

EDİTÖR : NAYMAN BATIMOR – HAMİYET AKTAŞ

 

%d blogcu bunu beğendi: