POLAROID EYEWEAR STAY SAFE KOLEKSİYONUNU SUNAR

Polarize filtrenin mucidi Edwin Land tarafından kurulan Polaroid Eyewear, devrim niteliğindeki ürünü ile sektörde ezberleri bozarak 1937 yılında tarih yazdı: parlama ve UV ışınlarına karşı en iyi göz korumasını sunan ilk polarize güneş gözlüğü.

Bugün, Polaroid Eyewear yalnızca koruma amaçlı olarak tasarlanmış bir koleksiyonun lansmanını yaparak tarihinde yepyeni bir döneme giriş yapıyor.

STAY SAFE (GÜVENDE KAL)

STAY SAFE, her birimiz için, özellikle de bu gibi hassas zamanlarda, başkalarını ve kendimizi koruma sorumluluğunu hissetmemize yönelik bir tavsiyedir.

STAY SAFE, fiziksel olarak uzağımızda bulunan ancak yakın olduğumuz arkadaşlarımızla – belki de sevgilimizle – yaptığımız bir telefon görüşmesi ya da bir WhatsApp sohbetinin sonunda veda etmenin yollarından biridir; #STAYSAFE hepimizin korunduğunu ve güvende olduğunu hissetmesi gereken bu yeni dünyada güçlü duygu ve hisleri paylaşmak ve iletmek için kullanılan bir hashtag.

STAY SAFE, bize kendimizi ve sevdiklerimizi koruma olanağı tanıyarak Polaroid Eyewear’ın her şeyin ötesini görebilme yeteneğinin bir başka kanıtıdır.

#SEEBEYOND #STAYSAFE

1937’de kurulduğundan bu yana, Polaroid Eyewear dünyayı kendine özgü ve renkli bir bakış açısıyla görerek her şeyin ötesine bakmayı hiç bırakmadı. DNA’sına uygun olarak, her zaman yenilikçi, fonksiyonel ve ulaşılabilir çözümler sunmayı başardı.

STAY SAFE koleksiyonu ile birlikte, Polaroid Eyewear insanların odak noktası olduğunu bir kez daha göstererek herkesin erişebileceği ve mevcut koruma ihtiyacımızı zamanında ve renkli bir dokunuşla karşılayan iki yenilikçi ve uygun fiyatlı ürün tasarlayıp sunuyor.

STAYSAFE 1 & STAYSAFE 2 sağlık hizmetleri ve diğer alanlarda görev yapanlara korunma ve güvenlik sunmakla kalmayıp, aynı zamanda günlük korunma ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere Polaroid tarafından geliştirilen ilk iki KKE (Kişisel Koruma Ekipmanı) ürünü olma özelliğini taşıyor.

STAYSAFE 1, Polaroid tarafından göz koruması amacıyla tasarlanan ilk profesyonel koruyucu gözlüktür.

STAYSAFE 2 ise Polaroid tarafından sadece gözleri değil tüm yüzü korumak üzere tasarlanan ilk yüz siperliğidir.

 

 

 

STAYSAFE 1 & STAYSAFE 2 Safilo Group’un İtalya’nın Santa Maria di Sala (VE) ve Brembate di Sopra (Bergamo) bölgelerinde bulunan ve KKE üretmek üzere dönüştürülen üretim tesislerinde üretilmektedir. Yeni ürünler, UNI EN 166 standartlarıyla uyumludur ve pandeminin ön saflarında mücadele eden sağlık çalışanlarına destek verilmesi amacıyla salgının en çok etkilediği bölgelerdeki hastanelere on bin gözlük ve siperlik halihazırda bağışlanmıştır. STAYSAFE 1 & STAYSAFE 2 İtalya’da ve Safilo tarafından üretilmiştir; söz konusu ürünler profesyonellerin yanı sıra ayırt edici gökkuşağı sembolü altında kendilerini korumak isteyen herkese yönelik eksiksiz bir Polaroid Eyewear kişisel koruma ürünleri yelpazesinin ilk ürünleridir.

POLAROID #STAY SAFE KOLEKSİYONU

STAYSAFE 1

STAYSAFE 1, Polaroid tarafından kullanıcının gözlerini etkili bir şekilde korumak için tasarlanmış ilk profesyonel koruyucu gözlüktür: hastanedeki bir sağlık çalışanı, fabrika işçisi, mağaza çalışanı veya koşuya çıkan veya süpermarkete giden herkes bu ürünü kullanabilir.

Bu şeffaf çevreleyici koruyucu gözlük göz bölgesini kapsamaktadır ve Polaroid logosu ve markaya özgü gökkuşağı sembolü ile kişiselleştirilmiş konforlu ve ayarlanabilir lastik bant sayesinde kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. STAYSAFE 1, KKE sertifikalıdır. Vizör kısmı polikarbondan (PC), burun plaketleri ise poliamidden (PA) imal edilmiştir.

 

STAYSAFE 2

Gözler, burun ve ağzı koruyan vizör maske olan STAYSAFE 2, Polaroid tarafından yüzün dış faktörlerden korunması için tasarlanan ilk profesyonel yüz siperliğidir. Profesyonel kullanıma özellikle uygun olan STAYSAFE 2, KKE sertifikalıdır. Vizör kısmı polikarbondan (PC) imal edilirken, lastik bant ayarlanabilir özelliktedir.

STAYSAFE 2, iki farklı ölçüde üretilmiştir: yetişkinler ve çocuklar için.

#STAYSAFE KOLEKSİYONU Mayıs 2020’den itibaren seçili perakende mağazalarında ve www.polaroideyewear.com adresinden çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

SAFILO

#united4eyecare

gözlerin korunması için hep birlikte

 

%d blogcu bunu beğendi: